Krása a módaMóda

Nejhezčí dámské kabáty pro zimu 2023: Máme pro vás několik tipů!

Nejhezčí dámské kabáty pro zimu 2023: Máme pro vás několik tipů!

Bez kabátu se v zimě neobejdete. Je to ideální kousek, který můžete obléknout do práce, odpoledne na kávu s kamarádkami i večer na rande s partnerem. Jaké kabáty jsou letos v módě? Jaké vám budou nejvíce slušet a jaké jsou ze všech nejhezčí?

Nejhezčí dámské kabáty jsou ty vlněné!

Pokud chcete, aby vás kabát opravdu zahřál a nějaký ten rok vám vydržel, doporučujeme vám kabát vyrobený z kvalitního materiálu. Jaký materiál to je? Vlna nebo jiný zvířecí chlup (kašmír, mohér, angora…)!

Nenechte se zmást, nemusíte kupovat 100% vlněný kabát. Úplně postačí, když ve vašem kabátu bude vlna obsažena ve vysokém procentu. Dále pak v kabátu může být obsažen akryl, polyester nebo polyamid.

Trendy kabát je kabát dlouhý a černý!

Letos se nosí především kabáty černé a dlouhé, ideální je délka po kotníky. Pokud jste však malé postavy, raději volte kabáty do půli stehen, kabáty až na zem by vám zbytečně zkracovaly postavu.

Kabát by měl být jednoduchý, bez ozdob a kožešin. Letos se totiž nosí především jednoduchá a klasická móda.

Vhodný střih kabátu

Střih kabátu volte s ohledem na svůj typ postavy. Štíhlým ženám sluší všechny kabáty (včetně těch oversized), dámy plnějších tvarů by měly sáhnout po kabátu s páskem, který dokáže vytvořit postavu přesýpacích hodin.

Vaše volba=nejlepší volba!

U kabátu je důležité především to, abyste se v něm cítily dobře. Pokud ráda splynete s davem, zvolte kabát v černé, hnědé nebo šedé barvě. Pokud ráda vyčníváte, sáhněte po kabátu barevném nebo třeba kostkovaném.

Dámy, které milují extravagantní oblečení, si klidně mohou obléknout kabáty s kožešinou nebo nejrůznějšími ozdobami. Bát se nemusí ani metalických odstínů nebo pastelových barev.