Horoskopy

4 znamení, která nejlépe zvládají těžký život

4 znamení, která nejlépe zvládají těžký život

Každý máme v životě nějaké menší či větší trable, nikdo z nás rozhodně není bezstarostný. Někdo se s nimi potýká racionálně a snaží se, zachovat klid. Někdo naopak i sebemenší problém, nedokáže vyřešit s chladnou hlavou a pomalu se hroutí. Prozradíme vám, ve kterých znameních dřímá obrovská síla bojovníka a která zvládají životní těžkosti řešit nejlépe.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Je známý svou býčí vůli, odhodláním a pevnými zásadami. Problémy dokážou řešit s chladnou hlavou, protože své emocí zvládají držet na uzdě. Z davu vyčnívá zejména svou rozhodností a silnou vůlí, která občas ale přerůstá v paličatost. Bez boje rozhodně nikdy neodchází, čímž dokáže inspirovat i ostatní.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Jsou neuvěřitelně odolní a houževnatí, proto je ledasco nezaskočí. Mají silnou emoční stabilitu, z tohoto důvodu zvládají psychicky náročné situace. Svou slabou stránku světu téměř neukazují. Cítí se téměř neporazitelnými a jsou vždy připraveni, řešit jak rodinné, vztahové, tak pracovní problémy.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Už jejich chladná a nepříliš přátelská povaha napovídá, že jde o bojovníky, které se s těžkostmi dokážou poprat. Často navíc mají potřebu, neustále překonávat sebe samé. Emoce drží hluboko v sobě, což jim dodává sílu při řešení problémů, kterou čerpají právě ze svého nitra. Patří mezi nejvíce inteligentní a nebojácné znamení celého zvěrokruhu. Oplývají také naprosto nekompromisním smyslem pro spravedlnost, takže si pevně stojí za tím, čemu věří. Jednoduše jde o osoby s velmi ostrými lokty.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Patří mezi velmi psychicky odolné jedince. Jde o silné znamení, které se často schovává za jemnou a křehkou tváří. S většinou životních bojů si dobře poradí, protože to berou jako výzvu, kterou je třeba zdolat. Zatnou zuby a nic je nezastaví. Díky své flexibilitě jsou také schopni, rychle reagovat na změny a případně se přizpůsobit.