Horoskopy

Dnešní horoskop – čtvrtek 30.11.2023. Býk si bude rozumět s partnerem, pro Vodnáře je ideální čas na romantiku

Dnešní horoskop – čtvrtek 30.11.2023. Býk si bude rozumět s partnerem, pro Vodnáře je ideální čas na romantiku

Beran

Dostanete příležitost vyřešit konflikt, který se odehrává ve vašem okolí. Pokud se vám to podaří, budete na sebe hrdí. Nebuďte na sebe příliš přísní. Ne vždycky musíte být stoprocentní. Vaší výkonnosti prospěje, když si budete dělat v práci přestávky. Pokud nevíte jak dál, řekněte si o pomoc. Rady ostatních vás pomohou vyvést ze slepé uličky. Umíte porozumět svému partnerovi lépe, než kdy předtím. Proto je ideální čas i pro vážné rozhovory.

Býk

Díky své emoční vyrovnanosti si umíte dobře poradit v každé situaci. Možná bude lepší zkontrolovat své účty. Zejména na spořicím účtu můžete zjistit, že už není tak výhodný, jak vám při uzavírání slibovali. Snažte se příliš nepřejídat. Jak je pro vás běžné, ani nyní si nemůžete pomoci a jste až přehnaně upřímní. To vám může způsobit problémy s ostatními lidmi. Snažte se trochu krotit, zejména ve formálnější společnosti. S partnerem si velmi dobře rozumíte.

Blíženci

Máte obrovské množství energie. Snažte se jí využít fyzickou aktivitou, která je vhodná též pro zlepšení obranyschopnosti vašeho těla. Naslouchejte se svojí intuici. Můžete se spolehnout na svou intuici, protože díky ní můžete zažít harmonii. Nebojte se jednat inovativně. Vaše nápady vám mohou přinést mnohá zlepšení. Nebojte se přijmout zodpovědnost za své chyby, i když to může být nepříjemné. Do budoucna si ušetříte spoustu problémů.

Rak

Vaše tělo vám dává znamení, že je třeba přehodnotit svůj jídelníček. Snažte se zařadit více ovoce a zeleniny. Dejte si pozor na přejídání. Nemluvte více, než je potřeba. Vaše slova by se mohl otočit proti vám. Za každých okolností buďte upřímní a nejednejte proti svému přesvědčení jen proto, že to od vás někdo očekává. Nezadaní, můžete se těšit na setkání, které může dramaticky změnit váš vztah k minulosti. Zadaní, nechte se vést svým partnerem. Myslí to s vámi dobře.

Lev

Máte spoustu energie a toužíte se bavit. To je něco, co přitahuje opačné pohlaví. Je pravděpodobné, že narazíte na nové osoby. Vážný vztah se z toho nevyklube, velmi dobře se ale pobavíte. Umíte využít své schopnosti tak, abyste se ochránili před neúspěchem. Díky svému rychlému myšlení se můžete vyhýbat chybám. Nezaměřujte se pouze na to, co je potřeba udělat, ale také na to, co chcete dělat. Zaměřte se na detaily.

Panna

V zaměstnání jste ochotni ze sebe vydat to nejlepší. Ostatní budou ohromení tím, co všechno dokážete. Na konci dne můžete za svou výkonnost a pracovitost zaplatit únavou. Naplánujte si relaxační aktivity. Je pravděpodobné, že nepijete dostatečné množství vody. Noste s sebou láhev s vodou, ať pravidelně doplňujete pitný režim. Máte pocit, že lidé ve vašem okolí se chovají naprosto nepředvídatelně.

Váhy

Je načase uzavřít mír s osobou, se kterou jste už dlouho ve válce. Uvidíte, že se budete cítit lépe. Zloba vám totiž bere energii, a to i přesto, že nejste v aktivní hádce. Dejte si pozor na zranění, která mohou plynout z jakékoli fyzické aktivity. Ujistěte se, že v zaměstnání jste oblečeni podle pravidel bezpečnosti práce, ať za případné zranění můžete získat kompenzaci. V milostném životě si můžete užívat dobrou náladu. Využijte toho ke sblížení se svým partnerem.

Štír

Náladu a energii si můžete zvýšit díky chvílím, které prožijete ve společnosti dětí a mládeže. Chovejte se tak, jak je pro vás přirozené a autentické. Vaše tělo vám dává znamení, že potřebuje určité vitamíny. Pokud si nejste jistí, co přesně vám ve stravě chybí, zaměřte se na zvýšený příjem čerstvého ovoce a zeleniny. Svým kolegům můžete důvěřovat, nebojte se je požádat o pomoc. Nezadaní, čeká na vás mimořádné setkání, ze kterého se může vyklubat něco opravdu speciálního.

Střelec

Je pro vás velmi jednoduché navázat komunikaci i s lidmi, které neznáte. Abyste se dostali do dobré zdravotní pohody, bude třeba začlenit cvičení do vaší každodenní rutiny. Zaměřte se také na své duševní zdraví, protože z dlouhodobého tlaku, kterému jste vystaveni, můžete pociťovat nervovou únavu. Z tohoto důvodu se pro vás jeví jako užitečné cvičení jógy. Pomoci může též meditace či relaxace. Buďte otevření změnám a nebojte se využít příležitosti.

Kozoroh

Čeká vás složité vysvětlování. Nebojte se ho, i když to může zabrat spoustu času. Nakonec se pročistí mezilidské vztahy, protože lidé pochopí motivy vašich činů. Začněte každý den cvičit, abyste se znovu dostali do formy. Je pro vás snadnější přesvědčit lidi na svou stranu. Věnujte čas svému partnerovi, protože ten se může cítit přehlížený. Pro nezadané není vhodný čas k vyznání lásky ani získávání náklonnosti ostatních lidí.

Vodnář

Budete mít možnost napravit chybu, které jste se dopustili v minulosti. Máte tendence dělat věci přehnaně. Můžete zaznamenat zdravotní problémy s játry. Pokud máte v zaměstnání určité pochybnosti, nebojte se projednat problematiku s někým z kolegů. Zjistíte, že vaše práce má smysl a bude pro vás mnohem jednodušší soustředit se na práci. Máte šanci dozvědět se o svém partnerovi více. I když jste nezadaní, můžete dnes večer zažít romantiku.

Ryby

Máte na sebe vysoké nároky. To může způsobit, že na konci dne budete unavení. Kvůli svým stravovacím návykům můžete mít nyní zdravotní potíže. Ostatní lidé jsou ochotnější vám naslouchat, když jste k nim laskavější. Díky tomu, že se umíte obětovat pro ostatní, můžete zaznamenat zlepšení vzájemných vztahů. V zaměstnání se vám bude dařit v situacích, které jsou spojené s novými aktivitami.