Horoskopy

Lunární kalendář na tento týden

Lunární kalendář na tento týden

Nejenom datum v kalendáři nám ukazuje, že babí léto je nenávratně pryč a společně se změnou počasí přichází i období chřipek a nachlazení. Starejte se o své tělo, naslouchejte mu a první příznaky spolehlivě zažeňte vitamíny a čajovými směsi proti nachlazení. Dopřejte si dostatek pohybu, ale i odpočinku. Pojďme se podívat, co dělat pro své zdraví v následujícím týdnu?

Začátek týdne ve znamení pohybu

Měsíc v pondělí 6. listopadu putuje ve znamení Lva, který působí negativně na srdce. Dopřejte si pohyb, ale nepřetěžujte se. Snažte se vyhýbat stresovým situacím. Pokud toužíte po hustých vlasech, dnes je ideální čas na jejich zastřižení.

Lev působí na srdce, záda, bránici, krevní oběh, tepny nebo vlasy. Vše, co uděláte tento den pro tyto části těla, bude účinnější než obvykle. Naopak lidé s nemocným srdcem by se měli tento den vyhýbat všemu, co ho zatěžuje.

V úterý 7. listopadu Měsíc ubývá a putuje znamením PannyMěsíc negativně působí na žaludek a trávicí ústrojí, vyhněte se proto tučným jídlům a dopřejte svému tělu pestrou a vyváženou stravu. Peřiny tento den nevětrejte venku, zůstala by v nich vlhkost. Zaměřte se na rodinu, utužujte vztahy se svými blízkými, které jsou křehké víc, než se zdá.

S příchodem druhé poloviny týdne se zaměřte na zdravou stravu

Středa 8. listopadu je ideálním dnem na péči pro sebe. Věnujte se svému tělu, které jste v posledních dnech zanedbávali, bude vám vděčné. Vrhnout se ale můžete i na pečení.

Měsíc ve znamení Panny působí na trávicí ústrojí. Pokud tedy dnes uděláte něco dobrého pro své zažívání, účinky se dostaví o poznání rychleji.

Ve čtvrtek 9. listopadu se Měsíc ještě stále nachází ve znamení Panny v ubývající fázi. V tyto dny budete mít potřebu vše analyzovat, zkoumat a hledat efektivnější řešení. Navazování partnerských vztahů v tento den raději odložte, kritické uvažování může potlačit váš úsudek.

V pátek 10. listopadu Měsíc vstupuje do znamení Vah. Ty mají vliv na kyčle, játra, ledviny nebo močový měchýř. Pokud to není nezbytně nutné, raději se vyhněte závažným rozhodnutím. Estetické cítění se u vás v tento den projeví víc než kdykoliv jindy.

Víkend ve znamení zkrášlování sebe i domova

V sobotu 11. listopadu bude měsíc ve znamení Vah, nebojte se experimentovat, zkrášlete sebe i svůj domov. Připravte se na nadcházející advent a užívejte si volna.

V neděli 12. listopadu Měsíc putuje ve znamení Štíra a působí na močový měchýř a intimní cesty. Podpořte tyto orgány pitím čajových směsí.