Horoskopy

Dnešní horoskop – pondělí 6.11.2023. Lev má problémy se soustředěním, Ryby se nebojí poznávat nové lidi

Dnešní horoskop – pondělí 6.11.2023. Lev má problémy se soustředěním, Ryby se nebojí poznávat nové lidi

Beran

Nebojte se argumentovat, abyste obhájili svůj názor. Máte dobré komunikační dovednosti. Příliš ale netlačte na pilu. Snažte se zachovat ve svém jednání co nejvíce diplomacie. Vaše hlava hýří nápady. Dnes ale nebudete mít příliš energie, abyste je všechny realizovali. Poznačte si je, v budoucnu vám mohou přijít vhod. Nesnažte se příliš cvičit, můžete si tím spíše uškodit. Díky svému realistickému pohledu na svět se můžete spolehnout na svůj úsudek. Buďte trpěliví a pamatujte, že kvalita je důležitější než kvantita.

Býk

Jste velmi produktivní a víte, co všechno chcete dnes splnit. Plány vám ale může zhatit vaše okolí, které má na vás stále nové a nové požadavky. Ty vás okrádají nejenom o čas, ale také o energii. Soustřeďte se na to, abyste splnili to nejdůležitější. Abyste se zbavili únavy dnešního dne, jděte spát brzy. Můžete si dopřát relaxaci ve formě horké koupele. Zkrášlující procedury dnes budou mít velký účinek. S ostatními jednejte otevřeně a upřímně.

Blíženci

Snažíte se plnit úkoly co nejrychleji, což ale může být na úkor kvality. Raději zpomalte a svou práci si po sobě několikrát zkontrolujte. Ve vašem okolí se odehrává spousta konfliktů, které se vás netýkají. Nenechte se do nich zatáhnout, protože by to narušilo vaše soustředění. Štěstí je na vaší straně, takže se nemusíte spoléhat pouze na své vlastní výkony.  Vaše pozitivní nálada dokáže zlepšit atmosféru zejména v domácnosti.

Rak

Budete mít čas přemýšlet o své budoucnosti a cílech, kterých chcete dosáhnout. Dávejte pozor na signály, které vám dává vaše tělo. Je pravděpodobné, že vám chybí některá důležitá živina. Kromě vyváženého jídelníčku bude zapotřebí začít cvičit. Ideální je zvolit procházky minimálně půlhodinové. Časem vám možná bude vyhovovat rychlejší pohyb, jako je běh. Nebojte se v práci projevit svůj názor. I když možná nebude vyslyšen, ostatní vědí, že máte co říci.

Lev

Dnes budete mít velké problémy soustředit se na práci. Pokud je to možné, odstřihněte se od ostatních a vezměte si práci stranou. Jedině tak můžete zajistit kvalitní výsledky své práce. Vaše tělo vám dává signál, že je třeba zpomalit. Dopřejte si odpočinek ještě předtím, než pocítíte obrovskou únavu. Nebojte se pomáhat svému okolí. Možná se ve vaší domácnosti nachází něco, co už nepotřebujete. Toto ale může ještě posloužit někomu jinému. Darujte a budete mít lepší pocit.

Panna

Všechny problémy, které vás dnes potkají, se snažte řešit s rozvahou. Popřemýšlejte nejenom nad tím, jak je překonat, ale také jaké mohou mít jednotlivá řešení dopad na budoucnost. Stůjte si za svými zásadami a nedělejte něco jen proto, že to okolí očekává. Vyhraďte si pár hodin na relaxaci. Ta vám pomůže utřídit si myšlenky. Problémy ve vztahu vyřešíte jedině otevřeným a upřímným rozhovorem. Snažte se být laskaví.

Váhy

Dnes se vám otevřou příležitosti, o jakých jste ani nesnili. Bohužel nemáte dostatek sebevědomí, a tak se může stát, že vám proklouznou mezi prsty. Snažte se být aktivnější a věřte v sebe sama. Najděte způsob, jak jít kupředu a dosáhnout svých cílů. Únavy se můžete zbavit dostatečným spánkem, proto neponocujte. Je také možné, že vaše strava neobsahuje dostatek vitamínů. Užívejte si klidu v domácnosti.

Štír

Můžete se spolehnout na své štěstí. Nejenom díky svým dovednostem dnes můžete zažít úspěšný sen a pokročit v cestě za svými cíli. Hvězdy vám přejí. Hlídejte si, co jíte, ať máte dostatek energie. Pokud se vyskytne nějaká příležitost, neváhejte a snažte se jít jí naproti. Sršíte dobrou náladou, kterou rozdáváte do okolí. Jste dobrým společníkem, ostatní s vámi rádi tráví čas. Díky tomu, že dokážete ostatní motivovat, jste dnes skvělým vůdcem.

Střelec

Snažíte se vidět věci z pozitivního úhlu a vaše okolí si to uvědomuje. Díky nim budete moci projevit svůj talent ve vlastní prospěch. Umíte se zbavit negativní energie. Chraňte se před chladem, průvanem, klimatizací či větrem, protože vám hrozí problémy s tím spojené. Výměny názorů s ostatními vás mohou vyčerpávat, na druhou stranu vás ale mohou motivovat. Pokud se na věc podíváte očima druhého, budete mít větší rozhled.

Kozoroh

Máte schopnost přesvědčit ostatní o svých nápadech. Dejte si ale pozor na to, ať ostatním nic nevnucujete. Snažte se chovat diplomaticky. Protože jste ve stresu, hrozí vám problémy s tím spojené. Dejte si pozor zejména na vysoký krevní tlak. Udělejte si čas na to, abyste splnili všechno, co jste slíbili. Díky svému optimismu umíte dodat odvahu ostatním lidem. Kromě dobrého pocitu získáte nové přátele.

Vodnář

Někteří lidé mohou mít pocit, že vyhledáváte konflikty. Ve skutečnosti se ale snažíte dosáhnout dokonalosti. Bohužel je to nemožné, což zjistíte až na samém konci dne. Vzhledem k tomu, že máte dostatek energie, vás nic nedokáže zastavit. Díky tomu se posunete velký kus dopředu ke svým cílům. Hrozí vám problémy spojené s dehydratací, mějte proto vždy při ruce láhev s vodou. Snažte se být co nejvíce přizpůsobiví.

Ryby

Využijte příležitosti a poznávejte nové lidi. Ostatní lidi přitahujete. Rádi tráví čas ve vaší společnosti. Jste pozitivní a zábavní, obklopte se lidmi podobné povahy. Dnešní den není určený pro spolehlivou a tvrdou práci, proto se v zaměstnání soustřeďte na to nejdůležitější. Ostatní nechte na později. Vyrazte do společnosti, to vás dobije energií. Máte pocit, že lidé ve vašem okolí od vás hodně očekávají. Dnes vám to ale lichotí.