Horoskopy

Lunární kalendář na tento týden

Lunární kalendář na tento týden

První adventní neděle je za námi, a ještě spoustu předvánočních povinností před námi. Zvolněte a alespoň na chvíli si odpočiňte od každodenních povinností třeba s dobrou knihou nebo oblíbeným vánočním filmem, který vás naladí na tu správnou předvánoční atmosféru. Pojďme se společně podívat, co nás čeká v následujícím týdnu podle lunárního kalendáře.

Začátkem týdne si nechte ostříhat vlasy nebo vyrazte na procházku

Pondělí 4.11. Měsíc putuje znamením Lva a je v ubývající fázi. Tento den je ideální na procházku na čerstvém vzduchu, ale pozor nepřetěžujte. Srdce je v tento den namáháno více než jiné dny. Pokud toužíte po krásných a hustých vlasech, nechte se ostříhat. Na pořadu dne budou srdeční záležitosti, v popředí budou hlavně vaši blízcí.

V úterý a ve středu 5. a 6.12. putuje Měsíc ve znamení Panny a je v ubývající fázi. Panna má negativní vliv na trávicí orgány, vyhněte se tedy tučným a hůře stravitelným pokrmům a raději si dopřejte něco lehkého. Je také ideální čas na pečení. Udělejte si alespoň chvilku na péči o sebe.

Ve čtvrtek a pátek nedělejte závažná rozhodnutí a zkrášlete domov

Ve čtvrtek a pátek 7. a 8.12. Měsíc putuje znamením Vah a je v ubývající fázi. Váhy do značné míry ovlivňují kyčle, játra, krev, ledviny nebo třeba močový měchýř. Pokud to není nezbytně nutné, raději se vyhýbejte závažným rozhodnutím. A je čas zkrášlit váš domo, neboť máte dnes dobré estetické cítění.

O víkendu navštivte kosmetický salon a dopřejte si něco dobrého na zub

V sobotu 9.12. Měsíc prochází znamením Vah a je v ubývající fázi. Při ubývajícím Měsíci nemusí příliš řešit stravu, váha se většinou nemění nebo mírně klesá. Měsíc ve Vahách zase podporuje přirozenou krásu. Dopřejte si návštěvu kosmetického salonu nebo si dopřejte některou z procedur přímo u vás doma.

V neděli 10.12. putuje Měsíc ve znamení Štíra a je v ubývající fázi. Štír má vliv na intimní oblast a močové cesty. Pijte čaje, které příznivě na tyto oblasti působí nebo si dopřejte bylinnou sedací koupel.