Horoskopy

Lunární kalendář na tento týden

Lunární kalendář na tento týden

Rok 2023 se pomalu ale jistě blíží ke svému konci. Nastává čas shonu, kdy se snažíme stihnout vše potřebné ještě před vánočními svátky. Co letos alespoň na chvíli zpomalit? Nemusíte mít dokonale naklizený byt a napečených dvacet druhů cukroví. Vzpomeňte si, že Vánoce jsou hlavně svátky, které máte strávit se svými nejbližšími. Pojďme se společně podívat, co nám přinese lunární kalendář na následující týden.

Začátek týdne ve znamení nových nápadů

V pondělí 20. 11. Měsíc putuje ve znamení Vodnáře a je v přibývající fázi. Ten negativně působí na dolní končetiny, lýtka, kotníky nebo žíly. Nohy bychom tak neměli zbytečně zatěžovat dlouhým chozením nebo stáním. Raději jim dopřejte odpočinek, masáž nebo třeba novou pedikúru.

Měsíc se nachází v růstové fázi, což je ideální čas na nové začátky, či duševní růst. V hlavě se vám bude rodit nespočet nápadů, které budete chtít zrealizovat. Dařit se vám bude jak v práci, tak osobním životě.

Úterý 21. 11. bude ve znamení Ryb. Zaměřte se na chodila a prsty na nohou. Teplá koupel nebo solný zábal jim udělá dobře. Probuďte v sobě kreativní duši, odpočívejte nebo se věnujte meditaci. Pokud budete vyrážet ven, určitě nezapomeňte na deštník.

Středa 22. 11. Měsíc stále putuje znamením Ryb. Věnujte péči pokojovým i venkovním rostlinám, které si zaslouží vaši pozornost. Pokud máte na dnešní den objednanou návštěvu u kadeřníka, raději jí odložte. Dnešek je totiž nejméně ideálním dnem pro stříhání či jinou úpravu vlasů.

Měsíc putuje ve znamení berana, je čas na zábavu a seznamování

Ve čtvrtek 23. 11. Měsíc putuje ve znamení Berana a působí na hlavu, obličej nebo oči a nos. Pokud vás trápí migrény, pijte v tomto období hodně čisté vody. Beran je ztělesnění nových začátků a vnitřní síly. Jděte na výlet, domluvte si rande nebo vyrazte na skleničku s kamarádkou.

Pátek 24. 11. je ideální příležitost dopřát pleti trochu péče, neboť dobře snáší veškeré pleťové krémy a oleje. Dopřát ale můžete vzpruhu i vašim vlasům za pomoci výživné masky na vlasy.

O víkendu se chraňte před nepříznivým počasím

Chřipková sezóna je v plném proudu. O víkendu putuje Měsíc znamením Býka, který ovlivňuje horní cesty dýchací, oblast krku, ale také čich a chuť. Chraňte krk před prochladnutím šálou a uvařte si bylinnou směs proti nachlazení.