Horoskopy

Lunární kalendář na tento týden

Lunární kalendář na tento týden

Ještě stále přemýšlíte, jak si naplánovat aktivity na tento týden? Co třeba přivolat na pomoc lunární kalendář, který vám se správným rozfázováním pomůže.

Začátek týdne bude ve znamení kreativity a přátelských setkání

pondělí se Měsíc přesně v 6:58 přesouvá ze znamení Vah do znamení Štíra. Ideální je proto začátek týdne spojit s návštěvou kosmetického nebo vlasového salonu. Přáno vám bude i v pracovní sféře, kde můžete naplno využít svoji kreativitu. Kreativní nálada bude skvělým doplňkem i v domácím prostředí. Co třeba vydekorovat obývací pokoj nebo ložnici zajímavými podzimními motivy?

V úterý přibývající Luna putuje znamením Štíra. Setkání s přáteli či uspořádání večeře pro své nejbližší by vám v tomto období mělo dělat větší radost než kdykoliv jindy. Motivujte se, odměňujte a radujte se ze svých úspěchů.

Uprostřed týdne je čas na péči o tělo

Ve středu se Měsíc přesouvá do Střelce v 16.06. Mohou se ozvat vaše střeva, pokud jste je v posledních dnech příliš nešetřili. Jejich činnost snadno podpoříte konzumací vyššího množství mléčných výrobků. Co zkusit do jídelníčku zakomponovat více jogurtů nebo ochutnat kefír? Přichází také ideální doba pro sběr šípků, obsahují vysoké množství vitamínu C. Usušte je a v zimě si z nich můžete připravit výborný čaj.

Ve čtvrtek se Luna nachází ve znamení Střelce. Trápí vás nevzhledná celulitida či rozšířené žilky na stehnech? Je ideální čas s nimi začít bojovat. Ještě předtím si ale dopřejte uvolňující bylinkovou koupel či uvolnění v podobě masáží.

Konec týdne láká k pohybu i péči o pleť

Měsíc se přesně v pátek 22:20 přesouvá ze Střelce do znamení Kozoroha. V pátek se zaměřte na pohyb. Pokud s ním teprve začínáte, vyzkoušejte jízdu na kole. Ta nezatěžuje kloubní systém a krásně prokrví dolní končetiny.

sobotu Luna dorůstá do Kozorohu. Víkend je synonymem pro odpočinek a péči o tělo o vlasy. Dbejte na správné držení těla, zlepšete svou životosprávu.

neděli se Měsíc nachází v Kozorohu. Trápí vás studená chodidla? Za pomoci teplých koupelí nebo masáže si můžete zlepšit krevní oběh.