KrásaKrása a móda

Líčení ve stylu Barbie podle Margot Robbie? Jemné růžové stíny, krémová tvářenka a hnědá řasenka

Líčení ve stylu Barbie podle Margot Robbie? Jemné růžové stíny, krémová tvářenka a hnědá řasenka

Film Barbie Grety Gerwig vstoupil do kin 21. července a my jsme se premiéry nemohli dočkat. A i několik dní po promítání se stále nemůžeme od líčení Barbie odtrhnout. A pokud jste na tom podobně jako my, pojďte se s námi podívat na to, jak se ve stylu oblíbené panenky nalíčit.

Kvalitní podklad

Než se pustíte do makeupu, je třeba nanést vrstvu podkladové báze, abyste dosáhli dokonalé pleti ve stylu Barbie. I když jsme lidé a určitě vidíme póry, akné a tmavé skvrny, které plastové panenky nemají, nalezení správného podkladu pro vás pomůže získat rovnoměrnější pleť. Navíc má spousta produktu úžasné pečující složky, jako je kyselina hyaluronová a vitamin E, které pomáhají hydratovat pleť.

Růžové oční stíny

Pokud vás zaujalo líčení Margot Robbie ve filmu Barbie, pak vám zcela jistě neuniklo to, že si oblíbila růžové oční stíny. Ty k této panence rozhodně patří! A navíc podle průzkumu došlo k 76% nárůstu vyhledávání růžových očních stínů, jakmile byla zveřejněna upoutávka na tento snímek. Pokud se rozhodnete sáhnout po očních stínech, vyhněte se vodní linii a spodnímu vnitřnímu oku. Chcete-li dosáhnout Barbieho charakteristického pozvednutí očí, soustřeďte většinu produktu na horní, vnější víčko.

Hnědá řasenka

U očí ještě na moment zůstaneme. Jejich líčení se rozhodně neobejde bez řasenky. Pokud sledujete beauty trendy, pak víte, že přirozenějšího vzhledu dosáhnete s hnědou řasenkou. Ta váš vzhled pozvedne na úplně jiný level. A tohoto pravidla se řídily i maskérky při vytváření vzhledu oblíbené panenky.

Zářivá pleť

Barbie je panenka, takže trocha lesku pomůže dotvořit její vzhled. Charakteristického zářivého vzhledu pleti po vzoru Barbie dosáhnete rozjasňovačem, který má v sobě nádech bronzu. Jen s ním buďte opatrné a nepřehánějte to s ním.

Růžová tvářenka

Váš vzhled Barbie se neobejde ani bez tvářenky. A pokud chcete docílit skutečně bezchybného vzhledu, vsaďte na produkt v krémovém provedení. Nejen, že se lépe aplikuje, ale také nebude hrozit, že by se na vaší pleti tvořily žmolky jako tomu je v případě kombinace pudrových a krémových produktů. Volit můžete tóny v jemně růžových odstínech až po lehce fuschiovou. S tvářenkou buďte ale opatrní. Cílíte pro vzhled Barbie, ne Marfušy.

Zdroj titulního obrázku: Profimedia.cz