Další

Signály, když se mu líbíte: Díky těmto 6 znakům si budete jistá!

Signály, když se mu líbíte: Díky těmto 6 znakům si budete jistá!

I muži dokážou být tajemní, a to někdy dokonce natolik, že naprosto nevíme, co si o nás myslí. Proto také někdy můžeme tápat nad tím, zda se danému muž líbíme. Jaké jsou tedy hlavní signály toho, že ve vás našel také zalíbení?

Kamarádství nebo láska?

V první řadě se budete muset naučit odlišovat to, zda se k vám chová pouze kamarádsky a zdvořile nebo je za tím i něco víc. Bohužel mezi těmito dvěma protiklady je velmi tenká hranice, a ne vždy je jednoduché to poznat.

Doteky

Zaručený signál toho, že ve vás muž vašich snů našel zalíbení, jsou doteky, a to především ty letmé a nevědomé.

Sahá vám na záda, když se spolu smějete? Upravuje vám vlasy spadlé do obličeje? Cítíte dokonce jeho touhu po tom se vás dotknout? V tom případě je vše na dobré cestě.

Stydlivost

Ne vždy je možné zakrýt to, že se před druhým člověkem ostýcháme a velmi často se stydíme právě tehdy, když se nám někdo líbí. Proto si všímejte toho, zda není daný muž ve vaší přítomnosti nervózní, nepřešlapuje z místa na místo nebo se nečervená, a to především při pohledu do vašich očí!

Zastání

To znamená, že si všimnete toho, že vás brání v mnoha situacích. Zastává se vás před svými přáteli i cizími lidmi? Proč to dělá? Protože žádnému muži se nelíbí, když jeho ženu někdo uráží nebo osočuje. A to je jasný signál toho, že vás bere jako někoho důležitého a sobě rovného.

Smích

Smějete se spolu a to často. Tento signál může mít blízko ke kamarádství, proto buďte obezřetná a hledejte další přítomné znaky zalíbení.

Vychloubání

Jako páv dává při namlouvání na obdiv své peří, tak muži se rádi chlubí v přítomnosti ženy, o kterou mají zájem. Zmiňuje se často o tom, jak skvěle mu to jde v práci? Možná vás tím láká nevědomky do svých spárů!

Žárlivost

Nelíbí se mu, když se v jeho přítomnosti příliš hlasitě a dobře bavíte s jiným mužem?  Může to být jasný signál toho, že si hlídá své území!