Horoskopy

Ležérní znamení: tito 4 jsou vždy nenuceně elegantní

Ležérní znamení: tito 4 jsou vždy nenuceně elegantní

Co to znamená, když o někom řeknete, že je ležérní? Za tímto slovíčkem bychom si ihned mohli představit někoho, kdo je nenuceně elegantní, neformální a nebere se až tak vážně. Patříte mezi ležérní znamení, nebo máte k nedbalé eleganci daleko?

4 ležérní znamení zvěrokruhu

Být ležérní rozhodně není žádná ostuda. Ba naopak! Tito lidé jsou uvolnění a jednoduše v pohodě. V módě dávají přednost pohodlí před krásou, nicméně potrpí si na kvalitu. Kdo jsou ležérní znamení?

  • Panna
  • Štír
  • Kozoroh
  • Rak

Panna

I když ležérnost má k dokonalosti daleko, Panny rozhodně patří na seznam těch, o kterých můžeme s klidem prohlásit, že jsou ležérní. O zrozencích Panny se moc dobře ví, že jsou to perfekcionisté, kteří se nespokojí jen tak s něčím. Pokud jde o styl života a o oblékání, nenucená elegance je přesně ta dráha, kterou se vydávají.

Štír

Štír nemá zapotřebí se před někým předvádět. Tohle znamení zvěrokruhu opravdu nestojí i pozornost druhých lidí a naopak si pochvaluje, když si ho nikdo nevšímá. Pokud jste se narodili ve znamení Štíra, v oblékání je pro vás prvořadé cítit se dobře, uvolněně a pohodlně. Příliš si nepotrpíte na drahé značky, kterými byste druhým naznačovali, že na to máte.

Kozoroh

Zrozenci Kozoroha vždy a za jakékoli situace myslí sami na sebe, proto je řadíme mezi ležérní znamení. Tito lidé jsou jednoduše sólisté, kteří myslí na své blaho a teprve poté na blaho lidí okolo sebe. Co se módy týče, nepotřebují si nic dokazovat, zároveň ale sami sebe odmítají ochudit i pohodlí. Proto si jej dopřávají plnými doušky.

Rak

Citově založení Raci dávají přednost pohodě před přepychem. Neuvidíte je nosit drahé značkové kousky. Pár jich sice mají, ale jen pro výjimečné příležitosti. Daleko více jim záleží na spokojenosti, nežli na pozlátku. I proto právem patří mezi ležérní znamení zvěrokruhu, které dává přednost kvalitě před kvantitou.