Horoskopy

Lekavá znamení horoskopu: 5 nejvíce bázlivých jedinců

Lekavá znamení horoskopu: 5 nejvíce bázlivých jedinců

Strach je jednou z emocí, kterou čas od času zažije každý z nás. Můžete mít strach ze zkoušky, z nového prostředí, někdo se bojí pavouků, jiný uzavřených prostorů. Ačkoliv je strach přirozený, někdy může hodně svazovat a omezovat jednání člověka. Mezi slunečními znameními najdeme taková, která jsou většími strašpytli než ta zbývající.

Býk (21. dubna až 21. května)

Znamení býka je vcelku neohrožené a hned se tak něčeho nelekne. Bojí se hrozně snad jen jediné věci, a to svého selhání. Co když se mu nebude dařit v milostných vztazích nebo něco pokazí v zaměstnání? Býk si totiž dost zakládá na tom, že je opravdu dobrý. Selhání je ale pro něho velikým strašákem.

Panna (24. srpna až 23. září)

Běžné denní starosti Panny zvládají levou zadní. Jakmile ale přijde na lámání chleba a objeví velký problém, Panny ztrácejí půdu pod nohama a do potíží zabředávají čím dál tím více. Jejich řešení se obávají jako čert kříže.

Beran (21. března až 19. dubna)

Jestliže stojíte v blízkosti někoho a on se lekne i bzučící mouchy, tak si můžete být jisti, že se jedná o osobu narozenou ve znamení Berana. Toto znamení je extrémně lekavé. Dokonce ani na horory a thrillery se nemůže dívat, i když se jedná o hraný film. Jít někam na Halloween? Nemožné.

Kozoroh (22. prosince až 20. ledna)

Ač se to nezdá, tak Kozorozi jsou zpravidla osoby s introvertní povahou. Jací jsou ve skutečnosti, zná opravdu jen hrstka jejich dobrých přátel. Pravý Kozoroh se nejvíce obává toho, že se jinému člověku otevře a on ho zradí, což není výjimečná situace, ke které by v životě nedocházelo.

Rak (22. června až 23. července)

Lidé ve znamení Raka si velmi zakládají na svém zevnějšku. Dbají, aby byli dobře oblečeni, sledují aktuální módní trendy nejen v oblékání, ale také v ostatních oblastech života. Jejich obavou je, že nebudou dostatečně okolím oceňováni. Možná za tím stojí i trocha jejich ješitnosti.