Horoskopy

Intelektuální znamení zvěrokruhu? Nejen v roce 2024 vedou Blíženci!

Intelektuální znamení zvěrokruhu? Nejen v roce 2024 vedou Blíženci!

Pokud hledáte parťáka do vědeckého výzkumu nebo soupeře na šachy, vsaďte na intelektuální znamení zvěrokruhu. Každému znamení astrologové přiřazují určité vlastnosti. Dnes si řekneme, která znamení zvěrokruhu oplývají nebývalou mentální kapacitou.

Blíženci

Blíženci bezesporu patří mezi velmi intelektuálně založená znamení. Jsou to lidé vnímaví a díky své povaze se velmi snadno přizpůsobují okolnostem. Z toho důvodu o nich můžeme bez nadsázky tvrdit, že Blíženci jsou zkrátka lidé „do nepohody“. Libují si ve filozofii a rádi se zajímají o názoru druhých. Skvělou volbou pro ně bude studium či práce v humanitně a sociálně zaměřených oborech.

Jde o idealisty, s nimiž se klidně můžete pustit do mnohahodinové intelektuální debaty. Uvidíte, že se rozhodně nebudete nudit. Vždyť i mezi nositeli Nobelovy ceny, nejchytřejšími lidmi na planetě, najdeme drtivou převahu Blíženců. Podle britského deníku The Sun je jich 97. To odpovídá téměř 11 %, přestože průměr na jedno znamení se pohybuje okolo 8,3 %.

Váhy

Na druhém místě ve zmíněném žebříčku se umístily Váhy. A ani zde se není čemu divit. Také Váhy totiž patří mezi velmi intelektuální znamení zvěrokruhu. Ve svém životě usilují především o harmonii a inklinují k uměleckému světu. Jsou tvořiví a ocení, pokud je s nimi jednáno férově. Naopak nejsou schopni akceptovat stres a spěch, jelikož to jde v přímém rozporu a jejich snahou o rovnováhu.

Panna

Na třetím místě se pak umisťují Panny. Ty jsou obdařeny velkou pečlivostí, logickým myšlením a trpělivostí. Jsou pracovité a mají smysl pro detail. Intelektuálními debatami je možná nepotěšíte tolik jako Blížence nebo Váhy, stále však disponují dechberoucím logickým myšlením, které jim pomáhá nejen v práci, ale i v běžném každodenním životě.