Horoskopy

Teatrální znamení: od těchto 4 čekejte dramata

Teatrální znamení: od těchto 4 čekejte dramata

Projevování emocí nad míru, která je přípustná, může v závislosti o být velmi zábavná, ale také velmi otravná. Přehánění vnímání jen pro trochu pozornosti nebo sklony k náladovosti – která ze znamení jsou přeborníky v dramatu?

  • rak
  • lev
  • štír
  • střelec

Rak (21. června – 22. července)

Kdo zná jedince, který se narodil ve znamení raka, jistě ví, že je to s ním jako na emocionální dráze. Jakmile raci sklidí kritiku, okamžitě se stáhnou do své ulity plné ublížení. Začnou se dramaticky litovat a budou to všem dávat najevo. Své ublíženectví dávají najevo pláčem. Škoda že se to děje ale kvůli úplným malichernostem.

Lev (23. července – 22. srpna)

Lidé narození ve znamení lva jsou zvyklí, že dostanou vše, po čem zatouží, protože ví, na jakou strunku mají zabrnkat. Jenže, pokud jim není vyhověno, umí ztropit pořádnou scénu. Scény nikdo nemá rád a tak aby jim předešel, tak lvovi raději neodporuje a dá mu to, co požaduje. Kromě tohoto si taky svou teatrálností získává pozornost ostatních.

Štír (23. října – 21. listopadu)

Ublížený štír lze bezpochyby označit za nejhoršího člověka na světě. Dokáže se nafouknout tak, že nabydete dojmu, že mu někdo kudlu bodl do zad doopravdy a nejen poeticky. V tomto emocionálním rozpoložení je štír schopen úplně všeho. Bude křičet, ale také fyzicky napadat, jen aby dotyčný věděl, jak strašně byl štír „zraněn“.

Střelec (22. listopadu – 19. prosince)

Teatrální střelci jsou většinou zábavní a neleze je vnímat až tak negativně, pokud příliš netlačí na pilu. Jsou skvělými řečníky a vypravěči. Díky svému dramatickému vyprávění vás skvěle vtáhnou do děje svých zážitků. Střelec bude dramatický i jen pro své přátele, kteří budou mít trable, aby je rozveselil.