Krása a módaVlasy

Ležérní drdol: Nejoblíbenější účes roku 2024

Ležérní drdol: Nejoblíbenější účes roku 2024

Ležérní drdol se dostává do popředí a v posledních letech nabírá na popularitě. Tento účes se stal oblíbeným právě pro svou jednoduchost a prostý půvab. Není sice příliš formální nebo nápadný, přesto ale dodává notnou dávku šarmu. V jednoduchosti je přece krása!

Jak vytvořit ležérní drdol

Tento účes je poměrně snadný a zabere vám sotva pár minut. Suché a rozčesané vlasy zkrátka jen smotejte v ruce a volně upevněte gumičkou nebo skřipcem. Okolo obličeje vytáhněte pár pramínků pro více ledabylý a uvolněný vzhled.

Vhodné typy vlasů

Ležérní drdol se dá vytvořit na všech typech vlasů, nejvíce však sluší vlasům rovným nebo lehce vlnitým. Můžete také účes vylepšit různými ozdobami, sponkami nebo šátkem.

Kdy zvolit ležérní drdol?

Jestliže vás nečeká žádná důležitá schůze, chcete vypadat dobře, ale ne příliš upjatě, ležérní drdol je ta správná volba. Účes je navíc extrémně praktický, kdykoli ho během dne můžete snadno rozpustit a během pár minut upravit nebo udělat znovu. Tento účes je také velmi pohodlný, vlasy vám nelétají do tváře, ani netahají nebo nejsou nepříjemně utažené.

S čím nosit ležérní drdol?

Skvělá volba mohou být klasické skinny jeans s nějakým oversized tričkem nebo mikinou, takový outfit je jednoduchý, praktický, vhodný pro běžné nošení a hlavně vypadá skvěle. Pokud chcete ale působit o něco elegantněji, nebojte se sáhnout po šatech nebo sukni se zdobeným topem.

Jaký make-up zvolit?

K ležérnímu účesu byste měla zvolit podobně působící make-up. Netrapte se s výrazným líčením, místo toho radši vsaďte pouze na korektor či krycí makeup s pudrem, lehce zvýrazněte kontury, přidejte řasenku a lesk na rty a budete vypadat skvěle!

Shrnutí

  • Ležérní drdol je jednoduchý a pohodlný účes
  • Vhodný na každodenní nošení
  • Snadno se upravuje
  • Populární, jednoduchý, skvěle padnoucí všem typům vlasů