Další

Levná kosmetika ze zahraničí: produkty, které se vyplatí vyzkoušet

Levná kosmetika ze zahraničí: produkty, které se vyplatí vyzkoušet

Možná máte i vy někde vzadu v hlavě zastrčené pravidlo, že bez výjimek platí úměra „co je drahé, to je kvalitní“, zatímco levné produkty jsou levné, protože vlastně nestojí za víc. To je ale obrovská chyba. Na trhu dnes najdete mnoho značek, které jsou velmi drahé, jelikož jejich značka takzvaně „prodává“, ale obsahově se nevyrovnají ani těm úplně nejobyčejnějším a nejlevnějším značkám.

 A naopak existují i takové produkty, které vás nepřijdou na mnoho peněz, ale mohou vám udělat skutečně dobrou službu.

Levná kosmetika ze zahraničí

Levná kosmetika ze zahraničí nemusí být levná, protože její obsah stojí za nic, ale zkrátka proto, že produkty v dané zemi stojí v přepočtu „na naše“ méně. I proto se některá zahraniční kosmetika zdá tak levná. Částečně to může být samozřejmě způsobeno cenovou politikou dané značky.

  • Ziaja
  • The Ordinary
  • Lirene

Mezi značky, které jsou u nás velmi známé i oblíbené patří polská značka Ziaja. Ta se specializuje především na krémy, sprchové gely a péči o vlasy, přičemž všechny tyto kategorie zvládá bravurně. Ceny jejích produktů se pohybují zpravidla v desítkách korun a jsou tak výrazně levnější než konkurence. Jejich obliba je však obrovská stejně jako kvalita jejich produktů.

Další zahraniční kosmetika, která stojí za vaši pozornost, a která vás nepřijde na polovinu výplaty je The Ordinary. Zatímco její opěvovaná séra vás přijdou na sto padesát korun, velmi obdobné produkty od privátní značky drogerie DM Balea vás budou stát téměř dvojnásobek.

Podobným příkladem jako předchozí dvě značky je i Lirene, která jako Ziaja pochází od našich severovýchodních sousedů. Jedná se o značku s velkým podílem přírodních složek a vynikajícími účinky na pleť. Tato značka vyrábí jak pečující, tak i dekorativní kosmetiku, ale najdete u ní i produkty určené na tělo. Vyberte si ten váš!