Další

Jak se rozhodnout mezi dvěma muži: 5 rad jak si vybrat toho pravého

Jak se rozhodnout mezi dvěma muži: 5 rad jak si vybrat toho pravého

Dělit lásku mezi dva muže je sice možné, z dlouhodobého hlediska je to ale neudržitelný stav. Tak či onak budete jednoho dne postavena před otázku, jak se rozhodnou mezi dvěma muži a budete nucena tohle dilema rozlousknout. Poradíme, jak si vybrat.

Jak se rozhodnout mezi dvěma muži?

Musíte-li si vybrat mezi dvěma muži, je třeba se zamyslet nad tím, jak se s nimi cítíte. Důvěřujte v tomto rozhodnutí svému srdci a naslouchejte tomu, co vám napovídá. A pokud přeci jen nevíte, jak se rozhodnout mezi dvěma muži a cítíte se ve slepé uličce, těchto 5 rad vám jistě nakonec pomůže rozhodnout se správně.

  • Zamyslete se nad jejich vlastnostmi
  • Popřemýšlejte, jak se s nimi cítíte
  • Přiznejte si jejich nedostatky
  • Zvažte, jaké jsou jejich city k vám
  • Napište si seznam

Zamyslete se nad jejich vlastnostmi

Zamyslete se nad povahovými vlastnostmi oběma mužů. Umí vás ten či onen rozesmát? Jak se chová k druhým lidem? Zajímají ho, nebo myslí jen na sebe? A jací vlastně jsou? Jsou citliví, nebo sebestřední? Ochotní a trpěliví?

Popřemýšlejte, jak se s nimi cítíte

Udělejte si čas na to, abyste se mohla zamyslet, jak se cítíte ve společnosti obou mužů. Je to důležitý krok, jak se rozhodnout mezi dvěma muži. Jak se s nimi cítíte? Je vám dobře, jste uvolněná, spokojená? Cítíte se v bezpečí? Vnímáte podporu z jejich strany? Chovají se k vám jako k dámě?

Přiznejte si jejich nedostatky

Jedním z kroků, jak se rozhodnout mezi dvěma muži, je přiznat si jejich stinné stránky. Nelhali vám někdy? Mluví o svých ex? Dostávají se do problémů? Jak řeší krizové situace?

Zvažte, jaké jsou jejich city k vám

Uvědomit si, co k oběma mužům cítíte vy, je jedna věc. Stejně tak důležité ale je uvědomit si, co oni cítí k vám. Jaké jsou jejich city vůči vám? Myslí to s vámi vážně? Nebo jste pro ně jen známost na pár měsíců? Uvažují nad budoucností?

Napište si seznam

Řešíte-li, jak se rozhodnout mezi dvěma muži, vezměte si tužku a papír a poctivě si sepište všechny klady i zápory u obou partnerů. Dejte si ho hezky na papír, snáze tak uvidíte, ke komu vás srdce více táhne.