Horoskopy

Lenivá znamení: 4, kterým se opravdu do ničeho nechce

Lenivá znamení: 4, kterým se opravdu do ničeho nechce

Každé znamení zvěrokruhu má jedinečné vlastnosti – a ne všechny musí být nutně pozitivní. Znáte například ta nejvíce lenivá znamení, která by ze všeho nejradši odložila všechny své úkoly a povinnosti na neurčito?

Lenivá znamení

  • Vodnář
  • Rak
  • Lev
  • Ryby

Vodnář (20. ledna – 18. února)

Tito jedinci mohou být pracovití, když k tomu mají chuť. Pokud se však do nějakého projektu nebo činnosti zapojit nechtějí, je téměř nemožné je přesvědčit k opaku. Váží si také svého vlastního tempa a často si mezi povinnostmi dopřávají delší období volna, v němž dávají přednost odpočinku a zotavení před požadavky svého okolí.

Rak (21. června – 22. července)

Toto znamení zvěrokruhu dokonale ovládá umění nicnedělání. Raci bez námahy přehlédnou ulepenou podlahu i chuchvalce prachu na policích. Jinými slovy – když nemají náladu, ani hromada domácích prací je nepřiměje k tomu, aby se pohnuli ze svého pohodlného místa na pohovce nebo v křesle.

Lev (23. července – 22. srpna)

Pokud jde o Lvy, dala by se lenost považovat za jejich druhý nejoblíbenější koníček. Není žádným tajemstvím, že Lvi mají talent zařídit si věci tak, aby fungovaly, přesně tak, jak si oni přejí. Jde jim především o to, aby jakoukoliv těžkou práci udělali jiní lidé okolo nich, zatímco oni si budou užívat „těžce vydobytého“ volného času.

To, že Lvi dávají přednost volnému času, může pramenit z jejich vrozené touhy po luxusu a pohodlí. A volný čas si cení opravdu, ale opravdu vysoko.

Ryby (19. února – 20. března)

Jedinci narození ve znamení Ryb jsou známí svými rozmanitými zájmy a koníčky. Jakmile se však rozhodnou oddat se lenosti, zdá se, že je nic nerozhází. Hluboko v sobě skrývají zálibu v pohodlí a mohou se proměnit v ohromné povaleče. Prioritou je pro ně minimálně osm hodin spánku denně a pořádně pomalá rána (nechtějte po nich, aby se ráno obešli bez snídaně nebo dokonce kávy – to by pro ně byla katastrofa).

Odpočinek je pro ně prioritou, protože jim umožňuje načerpat nové síly a najít ve chvílích klidu a relaxace útěchu a vnitřní klid.