Horoskopy

Zpomalená znamení: na tyhle 4 nespěchejte

Zpomalená znamení: na tyhle 4 nespěchejte

Patříte mezi zpomalená znamení zvěrokruhu? Musí na vás všichni čekat? Nikam nespěcháte nebo vám třeba chvíli trvá, než vám něco dojde?

4 zpomalená znamení zvěrokruhu

Každé znamení zvěrokruhu je známé pro své určité povahové rysy a vlastnosti. Najdou se mezi námi tací, se kterými zkrátka musíte mít trochu více trpělivosti.

  • Ryby
  • Býk
  • Panna
  • Rak

Ryby

Emočně založené Ryby rozhodně nemají naspěch. Tito lidé si žijí ve svém vlastním světě. A tenhle jejich smyšlený svět, do kterého často utíkají od reality, nemá časové hranice. Ryby si jedou podle sebe, mají totiž své vlastní tempo. Do ničeho si nenechají mluvit, ba spíše naopak – jakmile ucítí, že se na ně snažíte tlačit, pak se o to více zaseknou.

Býk

Mezi zpomalená znamení zvěrokruhu zařadíme také Býky. Proč? O těchto lidech je známo, že jsou to velcí požitkáři. V životě si rádi dopřávají, s chutí sami sebe rozmazlují. Často to ale znamená, že zapomenou na čas. Nic si neodepřou a běda, jak jim naznačíte, že by si měli pospíšit. Mimo to jsou Býci velmi pečliví lidé. Jakmile něco dělají, tak to dělají pořádně. I kdyby to znamenalo, že jim to bude trvat dvakrát tak déle.

Panna

Není tajemstvím, že lidé narození ve znamení Panny, jsou od přírody velkými puntičkáři. Všechno v jejich životě musí být do posledního puntíku perfektní. A je jedno, jestli je to pracovní úkol nebo úklid domácnosti. Panna nikam nespěchá, protože zastává názor, že co uspěcháte, to není dokonalé. A to by tihle lidé nepřenesli přes srdce.

Rak

Na závěr našeho seznamu se mezi zpomalená znamení zařadí také Rak. U těchto lidí bývá problém s tím, že jim věci tzv. „dotékají“ se zpožděním. Není to o tom, že by nebyli inteligentní, ale některé věci jim zkrátka dojdou až později. Nemyslí to špatně, nedělají to naschvál. Jen s nimi musíte mít trochu trpělivosti.