Horoskopy

Lakomci dle horoskopu: Které znamení má tendenci si vše nechat jen pro sebe?

Lakomci dle horoskopu: Které znamení má tendenci si vše nechat jen pro sebe?

Hvězdy na nás mohou mít mnohem větší vliv, než si sami uvědomujeme. Předurčují některé rysy našich osobností a mají vliv na naše pozitivní i negativní vlastnosti. Nejinak je tomu i s lakotou. Nedá se nic dělat, i tato vlastnost je součástí našich životů.

Býk si velmi rád střeží své poklady

Ano, je to tak. Býk je pravděpodobně to nejlakomější znamení zvěrokruhu. Znamení Býka bývá spojováno s materiálním bohatstvím a k lásce k němu. Býci dokážou ocenit i velmi křehké záležitosti, které život nabízí a kterých si jiná znamení případně ani nevšimnou. S udržením svých dobrých a štědrých zdrojů nemají problém. Býci dokážou velmi přirozeně a intuitivně pracovat s penězi. Na správné transakce mají nos.

Kozoroh je konzervativní šetřílek

Znamení Kozoroha má velmi ambiciózní a disciplinované rysy osobnosti. K penězům přistupuje velice konzervativně, stejně jako k vzácnosti. A není právě takový přístup správný? Kozoroh dokáže velmi pečlivě sestavit svůj rozpočet. Své finance berou Kozorozi velmi vážně a jsou pro ně velmi důležité.

Panna analyzuje každou korunu

Panny jsou velmi precizní a mají velmi vyvinutý smysl pro detail. Na své finance dávají velký pozor a dokonale je střeží. Své výdaje dokážou důkladně analyzovat. Hledají také všemožné cesty, jak své peníze ochránit a našetřit do patřičného množství.

Rak je k penězům emocionálně připoután

Rak má k penězům vybudovaný velmi silný vztah. Utrácí velmi opatrně a díky tomu se dostává do povědomí ostatních lidí jako lakomec. Je velmi skromný a nepotrpí si na okázalosti. 

Štír je tajnůstkář

Štír má velice kladný vztah k penězům a své finance opřádá tajemstvím, stejně jako celou svou osobu. Ohledně svých financí je velmi diskrétní a nikomu nedává najevo, kolik jich má. Štíři chtějí být dokonale zabezpečení, a proto mohou působit jako velcí lakomci.

Ostatní znamení

Znamení, jako jsou Vodnář, Blíženec, Lev, Váhy, Střelec a Ryby se s lakotou samozřejmě také setkali, ale tato vlastnost u nich není tolik výrazná, jako u výše popsaných znamení. Některé zdroje uvádějí, že i Beran patří k výrazně lakomým znamením. Berani se narodili v období jara a údajně mají sklon k hromadění.