Horoskopy

Které znamení čeká v březnu to nejlepší? Štíři budou mít více přátel

Které znamení čeká v březnu to nejlepší? Štíři budou mít více přátel

Březen je prvním jarním měsícem a pro některá znamení zvěrokruhu může být příslibem úspěchu a štěstí. Podívejte se společně s námi, která znamení čeká v březnu to nejlepší.

·        Kozoroh

·        Rak

·        Váhy

·        Beran

·        Štír

Kozoroh: povýšení v práci

Narodili jste se ve znamení Kozoroha a k tomu už delší dobu pomýšlíte na povýšení v práci? Březen je vám v tomto ohledu nakloněn! Pakliže jste až do dnešního dne váhali, abyste nadřízeného oslovili s vidinou lepšího platu nebo váženější pozice, v březnu se tohoto kroku nebojte. Hvězdy vám přejí a pracovní úspěch je na dohled.

Rak: ukončení nevyhovujících vztahů

Jste ve vztahu, o kterém už nějakou dobu víte, že nefunguje úplně podle vašich představ? Báli jste se opustit stávajícího partnera, nebo jste sami sobě dokola nalhávali, že se situace zlepší? V březnu konečně seberte odvahu a odejděte ze vztahu, který neklape. Uvidíte, že odloučení a pár nepříjemných týdnů/měsíců zvládnete daleko lépe.

Váhy: vytrvalost ve sportu

Patříte k lidem, kteří pokud jde o sport, jsou tzv. věční začátečníci? Už několikrát jste se pokusili začít s nějakou aktivitou (ať už to byl běh, kolečkové brusle, plavání nebo cokoli jiného), ale vždycky jste skončili dříve, nežli jste stihli pořádně začít? Nyní nastává příležitost! Březen je totiž vaším měsícem, kdy konečně začnete a vytrváte.

Beran: lepší sebekontrola

O Beranech je známo, že jsou to horké a paličaté makovice. Často s tím mívají problém, dostávají se do zbytečných sporů. Možná jste sami na sobě v tomto ohledu chtěli zapracovat. Zlepšit svoji sebekontrolu a naučit se více vnímat názory druhých. A víte co? Začít v březnu je nejlepší volba. Tento měsíc je na vaší straně.

Štír: více přátel

Štíři jsou uzavření jedinci, kteří k sobě jen tak někoho nepustí. Trvá dlouho, než si někoho pustí k tělu, často raději druhé pozorují z dálky, hodnotí a je a staví okolo sebe obranou zeď. Možná vám ale vadí, že kolem sebe nemáte tolik přátel. A víte co? Začněte se v břenu seznamovat.