KrásaKrása a móda

5 nejlepších parfémů pro březen 2023

5 nejlepších parfémů pro březen 2023

Jaro s sebou přináší rozkvétající stromy a zahrady a kouzlo svěžesti a novoty. A všechny tyto vůně jsou tak okouzlující, že se jich nemůžeme nabažit. Proč si ale kousek toho jara nedat do kabelky ve formě parfému? A my vám dnes povíme, kterým v březnu podlehnete nejen vy, ale i vaše okolí.

Maison Margiela: Replica On a Date

Tento jemně smyslný a sladký parfém vás přenese na vinice v Provence osvětlené západem slunce, kdy vzduch naplní vůně čerstvých růží. Díky směsi akordů likérů z černého rybízu, okvětních lístků růže Isparta a pačuli nabízí parfém Maison Margiela: Replica On a Date hřejivou variaci na klasickou květinou vůni. Je tak ideální volbou pro ty, kdo hledají romantickou vůni na den i noc vhodnou pro různé jarní příležitosti.

Guerlain: Mon Guerlain

Hledáte na březen ten nejlepší vanilkový parfém? Pak musíte vyzkoušet Guerlain: Mon Guerlain. Tato francouzská vůně s tóny jasmínu, levandule a vanilky je hřejivá a sofistikovaná, ale překvapivě stejně ženská a sladká. Tuto vůni můžete klidně nosit i v podzimních a zimních měsících, ale naše redakci ji dává přednost během jarních večerů.

Nest: Lychee Rose

Liči je jedním z nejnovějších vonných trendů, které můžete očekávat na jaře 2024. Objevte tuto oblíbenou notu  parfému Nest: Lychee Rose. Tato okouzlující směs kombinuje šťavnatost liči s jemným půvabem okvětních lístků růže a jiskřivou esencí růžového šampaňského. Výsledkem je vůně, která nejen zachycuje ovocnou svěžest sezóny, ale také ji vdechuje květinovou eleganci.

Diptyque: Do Son

Pro ty, kdo oceňují jemnou krásu čerstvých květin, je Diptyque: Do Son mistrovským dílem, které připomíná rozkvetlé květiny na jaře. Tato okouzlující vůně obsahuje harmonickou kytici tuberózy, pomerančového květu a jasmínu. Výsledkem je lehká, vzdušná a jemně sladká vůně, která odráží půvab rozvíjejících se okvětních lístků. Do Son je ideální volnou po ty, kdo hledají svěží jarní parfém, který plynuje doplňuje květy tohoto ročního období.

Viktor&Rolf: Flowerbomb Nectar

Pro gurmánky je květinová vůně Flowerbomb Nectar od Viktor&Rolf dokonalým jarním společníkem. Tato gurmánská vůně obsahuje svěží tóny černého rybízu a bergamotu s květinovými esencemi jasmínu a pomerančového květu. Hřejivé a lákavé základní tóny vanilky vytvářejí vůni, která připomíná sladký a uklidňující nektar. Pokud jste fanynkami původního parfému Flowerbomb, tato nová verze nabízí hlubší a intenzivnější interpretaci ikonické květinové vůně, které propadnete stejně rychle jako my.