Krása a módaVlasy

Krátké vlasy po ramena: jak je nosit a být trendy v roce 2024?

Krátké vlasy po ramena: jak je nosit a být trendy v roce 2024?

Krátké vlasy po ramena rozhodně nemusí být nuda. Pro mnoho žen je tahle délka ideální – s vlasy se dá stále dobře pracovat, pokud jde o tvorbu účesů a zároveň si nevyžadují tolik péče a pozornosti, jako vlasy dlouhé.

Jak nosit krátké vlasy po ramena a vypadat šik?

Pokud patříte k ženám, které propadly krátkým vlasům sahajícím cca po ramena, pak je tento článek určený právě vám. Dáme vám totiž několik tipů, jak nosit krátké vlasy po ramena a vypadat trendy.

  • Mikádo je klasika
  • Odvážná barva vlasy rozzáří
  • Ofina je trendy
  • Účes ala na patku

Mikádo je klasika

Co si budeme povídat – pro krátké vlasy po ramena je jedním z nejoblíbenějších střihů právě mikádo. Populární klasika, která nezklame a vypadá dobře už několik let. Mikádo je skvělé v tom, že dokáže zalichotit ženě jakéhokoli věku a přizpůsobí se i všem typům obličeje. Slušet tak jistě bude i vám.

Odvážná barva vlasy rozzáří

Černá, blond, ohnivá nebo hnědá – to jsou základní barvy vlasů, které známe. Proč se ale spoléhat jen na omezený barevný výběr? V poslední době jsou v kurzu odstíny odvážné, kterými dáte lidem okolo sebe najevo, že se toho nebojíte. A vaše krátké vlasy po ramena díky zajímavé barvě zaručeně vyniknou.

Ofina je trendy

Mysleli jste si, že účesům, kterým dominuje ofina, už dávno odzvonilo? Tak to se pletete! Pravdou totiž je, že ofina jde poslední dobou do popředí a je neuvěřitelně v kurzu. Zejména pak ta, která je rovně střižená. Troufnete si na ni?

Účes ala na patku

Rovná ofina vás neláká? Pak si vlasy střihněte tzv. na patku. Jestli budete vlasy nosit sčesané k levé nebo pravé straně, to už necháme na vás. Krátké vlasy po ramena s ofinou na stranu působí živě a moderně. S takovým účesem uděláte dojem.