Krása a módaMóda

Kožené bundy pro rok 2023: 3 tipy jaké a jak nosit

Kožené bundy pro rok 2023: 3 tipy jaké a jak nosit

Kožená bundička je nadčasový kousek oblečení. Nosí se roky a z módy pravděpodobně ještě dlouho nevyjde. Během teplých podzimních dnů si koženou bundičku můžete obléknout k džínám, k úpletovým šatům nebo třeba k sukni. Hodí se téměř ke všemu. My vám však přesto přinášíme tři skvělé tipy na to, s čím koženou bundu letos na podzim nosit.

Kožená bunda (klidně barevná) a denimové kalhoty

Oblečte si ke kožené bundě džíny s vysokým pasem. Vyzkoušet můžete tmavé denimové slim fit džíny, máte-li pár kilo navíc, jsou vhodnější džíny v klasickém rovném střihu. Vhodnou obuví k tomuto outfitu jsou pak kozačky nebo lodičky.

Tip pro vás: Zdá se vám kožená bundička v kombinaci s džínami nudná? Zkuste si pohrát s barvami. Kožená bundička nemusí být vždy jen černá a denimové kalhoty vždy jen modré.

Černá kožená bunda a plisovaná sukně

Hitem letošního podzimu je plisované sukně. V říjnu a listopadu doporučujeme zvolit zemité podzimní odstíny nebo si obléci třeba sukni tmavě modrou. S čím plisovanou sukni kombinovat? Oblečte si ji s rolákem a přes něj přehoďte koženou bundu. Boty pak obujte kožené kotníkové.

Tip pro vás: Neoblékejte plisovanou sukni s širokými halenkami (vhodný je spíše jednodušší vršek) a neobouvejte si k ní boty s plochou podrážkou. Hrozí, že byste vytvořily outfit stará mladá.

Kožený křivák a šaty

Křivák skvěle doplní i minišaty. Bojíte se, že vám v krátkých šatech bude na podzim zima? Kupte si teplejší punčochy a obujte si kozačky nad kolena. Na hlavu si nasaďte klobouk.

Tip pro vás: Pokud je venku velká zima a vy si minišaty a koženou bundu přesto chcete vzít, přehoďte si přes koženou bundičku ještě kabát. Chybu určitě neuděláte, vrstvení je letos in.