Horoskopy

Kdo v únoru 2024 podle horoskopu vydělá nejvíc peněz?

Kdo v únoru 2024 podle horoskopu vydělá nejvíc peněz?

Únor bude měsícem, kdy se podle horoskopu bude dařit především těm, kteří jsou pracovití a odhodlaní. Půjde tedy nejenom o měsíc lásky, ale únor bude také dobou, kdy se mohou plnit finanční sny. Kdo má v tomto ohledu největší šanci na výraznější finanční úspěch?

Býk (21. 4. až 21. 5.)

Láska k penězům je bezpochyby zakořeněna v krvi Býka. Mezi všemi znameními zvěrokruhu jsou jedni z nejvíce orientovaných na bohatství. Jejich předností je i to, že vědí, jak své vydělané peníze uložit a právě v únoru se jim podaří najít velmi dobrá investice. Jejich nejdůležitějším cílem bude v únoru se obklopit se krásnými a kvalitními věcmi a žít v maximálním pohodlí. To je důvod, proč býci tento měsíc potřebují peníze. 

Býk si především cení stability, a i ta k němu bude v tomto měsíci nakloněna – o práci tedy rozhodně nepřijde, ba naopak. Obzvláště vysokých příjmů dosáhnou Býci v oblastech, kde mohou uplatnit své logické uvažování.

Lev (23. 7. až 22. 8.)

Jejich ambice a neukojitelná touha se předvést jsou tak vysoké, že je tyto vlastnosti budou během února 2024 popáhnět ke každodennímu navyšování majetku. Neustále potřebují vyčnívat – slepé následování není nic pro ně. Cílevědomě a sami si půjdou za svým finančním cílem. 

Ke zvyšování bohatství je motivuje i rodina – budou chtít ukázat své drahé polovičce, jak dobře zvládají roli živitele rodiny. K vydělání peněz pomůže též fakt, že jsou šéfovi oblíbenci. To ale není překvapivé, neboť Lvi jsou nebojácní, spontánní, vynalézaví a inspirativní, přinášejí tedy firmě úspěch a vysoké zisky. Nejlépe fungují, když jsou středem pozornosti, dočkat se tedy mohou i povýšení, které jim přinese postavení a moc. 

Panna (23. 8. až 22. 9.)

Panny rády pracují. A právě za svou pracovitost budou v únoru letošního roku náležitě odměněny. K vyšším ziskům jim pomůže i skutečnost, že jsou známé pro svůj perfekcionismus a pečlivost. Panny tak tento měsíc budou zcela spokojené jak s profesním růstem, tak i s bohatstvím, které k nim začne přicházet. 

Obzvláště se jim bude dařit pakliže pracují v některém z těchto oborů – v nakladatelství, medicíně, účetnictví, jazykovědě či zdravé výživě. Panny na řídících pozicích se pak dočkají příjemného poděkování od podřízených za to, že se jako šéfové snaží být vždy laskavé a spravedlivé.