Horoskopy

Kdo podle hvězd žije nejdéle: patříte mezi 3 dlouhověká znamení?

Kdo podle hvězd žije nejdéle: patříte mezi 3 dlouhověká znamení?

Dožít se vysokého věku je sen většiny z nás. Netoužíme však pouze po vysokém čísle a spoustě svíčkách na narozeninovém dortu. Chceme se co nejdéle těšit dobrému zdraví. Znamení, která podle horoskopu žijí nejdéle, si možná vytahují tu výhodnější sirku, většina z nich má ale návyky, jimiž ke své dlouhověkosti přispívá. A jimi se můžeme inspirovat my všichni! Pokud tedy zrovna vy nejste tím, kdo podle hvězd žije nejdéle, neklesejte na mysli. Začnete o sebe víc pečovat.

Beran

Lidé narození ve znamení Berana patří mezi dlouhověké jedince. Jsou velmi silní, houževnatí a odolní. Jejich urputnost jim sice dokáže v mnoha situacích škaredě uškodit, na druhou stranu je ale dokáže také provést náročnými životními zkouškami. Berani odolají stresu jako nikdo jiný. A právě tento faktor je klíčem k jejich dlouhověkosti. Inspirujte se jimi a pracujte na svém duševním zdraví.

Panna

Pokud se ptáme, kdo podle hvězd žije nejdéle, pak nesmíme zapomenout na Panny. Tito lidé z celého srdce milují zdraví životní styl. Jsou pečlivé, organizované a starostlivé. Jejich fyzické u duševní zdraví je u nich vždy na prvním místě. Věnují se sportu, navštěvují pravidelně lékařské kontroly a dopřávají si hýčkání ve formě masáží i kosmetiky. Není jim líto „ztratit čas“ odpočinkem, protože si dobře uvědomují, že právě to je cesta k úspěchu a vyšší produktivitě.

Kozoroh

Kozorozi mají dlouhověkost zkrátka v genech. Nemusí se o sebe ani nijak zvlášť starat, a přesto se dožijí velmi vysokého věku. Na druhou stranu ale Kozorozi nemají ve zvyku nechávat nic náhodě. A proto se pravidelně hýbou, stravují se kvalitně a vyhýbají se problémům. Nepatří k jedincům, jimž by dělalo radost nebezpečí a dobrodružství. Vždy dají přednost svému zdraví.