Horoskopy

Pomalá znamení: na tyto 4 musíme všichni pořád čekat

Pomalá znamení: na tyto 4 musíme všichni pořád čekat

Jsou mezi námi tací, kteří v životě zastávají heslo, že není kam spěchat. Za ničím se neženou, věci přijímají tak, jak k nim přichází a jednoduše nemají na spěch. Poznejte teď společně s námi pomalá znamení zvěrokruhu.

TOP 4 pomalá znamení zvěrokruhu

Jak to máte vy? Máte pocit, že neustále za něčím pospícháte a jste ustavičně ve shonu? Nebo naopak patříte k těm, kteří se životem loudají a spíše jím poklidně proplouvají? Možná se řadíte mezi pomalá znamení zvěrokruhu.

  • Vodnář
  • Panna
  • Váhy
  • Rak

Vodnář

Zrozenci Vodnáře se opravdu za ničím neženou. Jsou to flegmatici, kteří si s ničím nedělají příliš hlavu, nad věcmi až tolik nepřemýšlí a jen tak nad něčím se nepozastaví. Na druhou stranu ale žijí v domnění, že co se má stát, to se prostě stane, ať se za tím ženou nebo se jen tak loudají.

Panna

Překvapuje vás, že mezi pomalá znamení zvěrokruhu patří také Panna? Nás vůbec ne. Důvod je totiž velmi jednoduchý: Panny jsou od přírody perfekcionisté, kteří musí mít všechno dokonalé. A jak jinak dosáhnout dokonalosti, nežli tak, že věci budou dělat pomalu a pořádně?

Váhy

Váhy se mezi pomalá znamení řadí právem a to proto, že (jak už jejich znamení napovídá) nad vším dlouho váhají. Těmto lidem trvá, nežli se pro něho rozhodnou. Všechno musí nejdříve několikrát zhodnotit a probrat ze všech možných (i nemožných) úhlů a teprve poté se pohnou z místa. A je jim jedno, jak dlouho na tom místě stáli.

Rak

Lidé narození ve znamení Raka mají pomalý životní styl zakořeněný ve svém DNA. I zde je jednoduché vysvětlení: jsou to požitkáři tělem i duší. Všechno ve svém životě si chtějí vychutnat plnými doušky, rozmazlují sami sebe a jen tak si něco neodepřou. Rozhodně se za ničím neženou – až to přijde, tak to přijde.