Horoskopy

2 znamení, která tento týden prožijí nejvíce štěstí: jste mezi nimi?

2 znamení, která tento týden prožijí nejvíce štěstí: jste mezi nimi?

Stále čekáte na štěstí a ono nepřichází? Pokud patříte mezi Býky a Štíry, pak pro vás máme skvělou zprávu, proto jde o znamení, která tento týden prožijí nejvíce štěstí. Duben přinese lidem narozeným právě v těchto znameních prosperitu a planeta Jupiter jim zajistí extra dávku štěstí k tomu. Pokud se vás to tedy týká, máte se na co těšit. Jen nenechte svou šanci kolem sebe bez povšimnutí proletět. Chyťte ji za pačesy a využijte na maximum.

Býk (20. dubna – 21. května)

Býk je po Beranovi druhé nebeské znamení v pořadí. Lidé, v tomto znamení narození, slaví mezi 20. dubnem a 21. květnem. Jsou považováni za introverty a jejich živlem je země. Z toho důvodu jde o pevné znamení, jemuž je přisuzována velká stabilita, jistota, praktičnost a vytrvalost. Tento rok začal pro Býky poněkud pomalejším tempem, než na jaké jsou obvykle zvyklí.

Leden jim nachystal prostor pro duchovní rozvoj, učení a růst. Velkou roli hrály jejich hodnoty. Duben však do tohoto poklidu hodí vidle. Přináší s sebou pozitivní energii a velkou odvahu. Za svou dosavadní práci sklidí uznání, a to jim přinese i velkou finanční stabilitu. Pozitivních změn se ostatně dočkají i jejich osobní vztahy. Býci zkrátka patří mezi znamení, která tento týden prožijí nejvíce štěstí, a to jak v zaměstnání, tak i v soukromém životě.

Štír (24. října – 22. listopadu)

Štír vládne na obloze mezi 24. říjnem a 22. listopadem. Stejně jako Býk je považován i Štír za introvertní znamení a jeho živlem je voda. Rok 2024 přináší pro Štíry řadu změn k lepšímu. Jejich pracovní nasazení bude příčinou mnohých úspěchů. Na odměnu se navíc Štíři nenačekají nijak dlouho.

Také ve vztahové rovině jim bude přáno. Dočkají se přívalu energie jak pro budování nových vztahů, tak pro oživení těch stávajících. Mnozí z nich se dočkají dlouho očekávaných změn. Je možné, že přijde žádost o ruku nebo vytoužený potomek.