Horoskopy

Kdo na jaře 2024 podle horoskopu vydělá nejvíc peněz?

Kdo na jaře 2024 podle horoskopu vydělá nejvíc peněz?

Jaro přináší nejen více denního světla, rozkvetlé tulipány a petrklíče. Znamená restart, změnu, pro některé v oblasti třeba i v oblasti financí. Patříte mezi znamení, kterým se během jarních měsíců naplní peněženka? Ověřte si s námi.

Lvi se dočkají zajímavé investiční příležitosti

Ačkoliv se začátek roku nejevil tak, že by se lvi měli letos dočkat většího finančního úspěchu, trpělivost se jim přecejen vyplatí. Když lev něco chce, jde si za tím, a to platí i pro finanční strategie. Do konce března je ještě možné, že budete mít více nákladů než výdajů, co se oblasti investování týká. V dubnu a květnu se ale situace změní a již dříve uskutečněné investice konečně přinesou vytoužené ovoce. 

Kozorozi díky úsporám a chytrému jednání zafinancují své sny

Pokud by byla soutěž o nejracionálnější znamení, které utrácí s rozvahou, vyhraje ji kozoroh. Letošní jaro si ale konečně i kozoroh trochu vyhodí z kopýtka. Namísto nákupu oblečení či dovolené však zainvestuje do osobních věcí, které v dlouhodobém hledisku generují zisk či další úsporu. Ti odvážnější si vyberou nemovitost ke koupi, díky které zhodnotí našetřené peníze. Ostatní kozorozi vloží peníze do seberozvoje, který přinese zlepšení v práci a s tím související i mzdové povýšení.

Střelci se konečně naučí šetřit

Nejen jaro, celý rok 2024 slouží pro střelce jako očista v oblasti osobních financí. Po uvědomění, že se o svou peněženku mohou starat lépe a neutrácet za zbytečnosti se jim na jaře podaří ušetřit nějakou tu kačku a vytvořit si dostatečnou rezervu na nenadálé události. Díky tomu se konečně dostanou do pohody a už se nebudou strachovat o své finance.

Váhy si přijdou na příjemné peníze

Tady to zacinká. Nový, až nečekaný zdroj příjmu zajistí to, že si váhy budou moci naplno užívat života a zároveň odložit něco stranou. Tento příjem může přijít odkudkoliv. Například v rámci navyšování mezd v zaměstnání, z dědictví či zhodnocením dřívějších investic. Letošní jaro je tak pro váhy velice pohodové, bez jakéhokoliv stresu z nedostatečného rozpočtu.