Horoskopy

Kdo je největší blbec podle znamení: tito 4 ztrácí zdravý úsudek

Kdo je největší blbec podle znamení: tito 4 ztrácí zdravý úsudek

Obecně nelze říci, že by někdo byl hloupý jen základě toho, že se narodil v některém znamení zvěrokruhu. Avšak na základě charakteristických vlastností jednotlivých znamení někteří jedinci mohou ztratit zdravý úsudek. Která znamení zvěrokruhu se často chovají hloupě a nerozumně?

  • rak
  • střelec
  • beran
  • váhy

Rak (22. června – 22. července)

Jedinci narození ve znamení raka jsou velmi emotivní. Obecně jsou považováni za velmi přecitlivělé jedince, které rozbrečí i maličkost. To se jeví jako hloupé a neracionální, kvůli čemuž jsou obecně raci považováni za méně inteligentní jedince. Navíc dokáží svou bolest dotáhnout do tak velkých rozměrů, že si i přibarvují a vymýšlí, jen aby mohli dát najevo, jak moc jsou ublížení. Nejhorší na tom ale je, že svým lžím nakonec uvěří a jsou pak za hlupáky.

Střelec (23. listopadu)

Střelci příliš nepřemýšlí před tím, než se do něčeho vrhnou. To vede často k nerozvážným rozhodnutím, které by člověk průměrného rozumu nikdy neučinil. Navíc si myslí, že ví díky svým zkušenostem více než ostatní. Jsou velmi sebestřední a povrchní na to, aby si nechali poradit. Jakákoliv rada je tedy nevyžádaná a střelec si chce vždy vše udělat po svém, i kdyby ho to mělo stát život.

Beran (21. března – 20. dubna)

Jedinci narození ve znamení berana jsou velmi impulsivní a ve vzteku řeknou i věci, které vůbec nemyslí vážně. Také se často nadchnou pro věci, které nemají příliš smysl. Díky těmto svým v mnohých situacích špatným vlastnostem jsou ostatními považováni za hloupé a bez zdravého úsudku.

Váhy (23. září – 23. října)

Ačkoliv jsou váhy velmi inteligentními jedinci a dokáží si vyhodnotit situace ze všech možných úhlů, přesto nejsou tito jedinci považováni za nejostřejší tužky v penále. Jejich touha po harmonii často nedává smysl a místo, aby učinili problémům přítrž, raději v tichosti trpí a nechávají se užírat často toxickými jedinci za živa.