Horoskopy

Kdo se nejlépe miluje podle znamení: TOP 4 vášniví milenci

Kdo se nejlépe miluje podle znamení: TOP 4 vášniví milenci

Každý člověk má svou osobnost a temperament, což je ovlivněno mnoha faktory a činí každého z nás jedinečným. Ačkoliv astrologie může být užitečným nástrojem k pochopení sebe sama, svých charakteristických vlastností nebo také svých mezilidských vztahů, je přesto důležité pamatovat na to, že je to jen jeden z mnoha faktorů, které hrají roli v našich životech. Jak tedy hvězdy vidí nejlepší milovníky podle znamení?

Beran

Berani jsou často považováni za velmi vášnivé milence a patří tedy do výčtu nejlepších milovníků podle znamení. Horkokrevní Berani jsou odvážní a nezaleknou se žádné výzvy – včetně té sexuální. Pokud se však Beran začne v mileneckém vztahu nudit, velmi rychle zatouží po znovu objevení svých tělesných či chemických procesů zamilovanosti a vzájemného sbližování, proto buďte ve vztahu s Beranem vždy o krok napřed a nebojte se vymýšlet nové výzvy, polohy či místa na milování.

Štír

Charismatický Štír je dalším znamením, které je obvykle považováno za velmi vášnivé a nejlepší milovníky podle znamení. Štíři jsou plni energie, mohou být velmi temperamentní a své city během vzájemného sbližování v posteli projevovat opravdu intenzivně.

Lev

Sebestřední Lvi jsou často velmi vášniví a mají potřebu svůj temperament neustále ukazovat všem okolo sebe. Jako milovníci či milenci se řadí Lvi mezi nejlepší široko daleko, avšak na druhou stranu jsou obvykle také velmi loajální a mohou se stát na svém protějšku doslova závislými – posléze tedy bude záležet pouze na vás, jak váš vztah necháte vyvíjet do budoucna.

Blíženci

Věčně zvídaví a někdy také zvědaví Blíženci jsou také často považováni za vášnivé milence, protože mají nutkání neustálé objevovat novinky v intimním životě. Zároveň jsou však Blíženci často také velmi otevření a schopní sdílet své pocity i v posteli, tudíž se můžete spolehnout na to, že Blíženec vás vždy překvapí nejen svými nadprůměrnými mileneckými činy, ale také upřímným zhodnocením vašeho výkonu.