Horoskopy

Jaké znamení se hodí k Panně ženě: výběr 5 nejkompatibilnějších

Jaké znamení se hodí k Panně ženě: výběr 5 nejkompatibilnějších

Ne všichni věříme na to, že si nějaká znamení zvěrokruhu rozumí více a jiná méně. Nicméně pokud si například delší dobu nemůžeme najít partnera, začneme uvažovat i nad sílou hvězd. Jaké znamení se hodí k Panně ženě? S kým si bude rozumět a s jakým znamením vztah nemá od samého začátku cenu?

Jaké znamení se hodí k Panně ženě?

Narodila jste se ve znamení Panny a uvažujete, která z dalších znamení by mohla do vašeho života vnést lásku, vášeň a celkovou pohodu. Toto jsou znamení, se kterými máte šanci na krásný vztah.

  • Panna + Býk
  • Panna + Rak
  • Panna + Lev
  • Panna + Váhy
  • Panna a Štír

Panna a Býk

Panna s Býkem jdou dobře dohromady. Býk je dominantní a Panna ho dokáže uznávat, což lahodí jeho egu. Pokud se snaží oba, tenhle vztah má perspektivu a může dlouhodobě fungovat.

Panna a Rak

Jestli mají lidé ve znamení Panny a Raka něco společného, pak je to nechuť riskovat. A právě díky tomu si mohou báječně rozumět a vytvořit společně pevný vztah. Jestli řešíte, jaké znamení se hodí k Panně ženě, pak se Raka držte jako klíště.

Panna a Lev

Dvojice tvořená ženou Pannou a mužem Lvem si může do života vzájemně hodně přinést. Panny se po boku Lva zbaví strachu z nedostatku, Lev se zase naučí, že může pomoci druhým a nemusí vždy myslet jen na sebe. Lev potřebuje chválu, to mu Panna dokáže nabídnout, pakliže jej opravdu miluje. Proto si skvěle notují.

Panna a Váhy

Jakmile to tihle dva dají dohromady, pak je to vztah založený na diplomacii. Oba dva hodně přemýšlí a život si lajnují. Vztah může fungovat za předpokladu, že Panna nebude Váhy za všechno kritizovat a Váhy nebudou Panně dělat žárlivé scény.

Panna a Štír

Jaké znamení se hodí k Panně ženě? Jednoznačně Štír. Tihle dva si budou skvěle rozumět nejen po sexuální stránce, ale i po té vztahové. Vzájemně si otevřou úplně nepoznané obzory.