Krása a módaMóda

Jaké plavky pro baculky v roce 2024? Poradíme vám s výběrem!

Jaké plavky pro baculky v roce 2024? Poradíme vám s výběrem!

Vybrat slušivé plavky, když máte nějaké to kilo navíc, nemusí být zrovna noční můra. I ženy, které jsou tzv. krev a mléko, si mohou dovolit hrdě vyrazit k vodě. Nevíte, jaké plavky pro baculky? Co vám bude slušet, když do proporcí modelky z přehlídkového mola máte daleko? Poradíme vám!

Jaké plavky pro baculky?

Jste plnoštíhlá a u vody se chcete cítit dobře? Záleží vám na pohodlí a zároveň si přejete zamaskovat nedokonalosti své postavy? Možná jen nevíte, jaké plavky pro baculky módní značky nabízí a co si ke své figuře můžete dovolit. Jako první z možností se jeví tankiny. Jde o dvoudílné plavky, které mají horní díl navržený tak, že zakryje celé bříško. Vrchní díl se podobá volnějšímu tílku, často sahá lehce přes boky a zakryje problematickou partii. Spodní díl u tankiny má podobu klasických kalhotek, pro vaše pohodlí radíme vybírat kalhotky s vyšším pasem.

Nebojte se nosit bikiny

I když možná nemáte míry modelky, klasických bikin se vzdávat nemusíte. Chce to jen správně vybírat. Jaké plavky pro baculky, když si navzdory své postavě chcete dopřát klasické bikiny? Zapomeňte na miniaturní plavky mající podobu dvou trojúhelníčků a takřka neviditelného spodního dílu. Baculky by si pro sebe měly vybírat dostatečně pevnou podprsenku s ideálně regulovatelnou výškou středu. Díky němu si budete moci dle svých potřeb nastavit, kolik svého těla dáte na obdiv okolí. U spodního dílu neuděláte chybu, když:

  • zvolíte kalhotky s vysokým pasem
  • si vyberete kalhotky s delší nohavičkou

Jednodílné plavky mohou být slušivé

Jste toho názoru, že jednodílné plavky už se dneska nenosí? Tak to je omyl. Právě pro vás skrývají jednodílné plavky perfektní výhodu – vhodně zvolený kousek totiž stáhne bříško, zakryje strie a vám dodá na sebevědomí. Souvislá plocha jednodílných plavek vám navíc umožňuje vsadit na optický klam – lze tak třeba vykouzlit efekt přesýpacích hodin a ubrat si tak na pohled pár centimetrů.