Krása a módaVlasy

Jak si upravit vlasy do 5 minut: TOP 5 způsobů, které se musíte naučit

Jak si upravit vlasy do 5 minut: TOP 5 způsobů, které se musíte naučit

Jak si upravit vlasy během chvíle, aby to „nějak vypadalo“? To je otázka, kterou si ženy pokládají prakticky každý den. Ne vždy totiž máme dlouhé minuty na to, abychom si na hlavě vytvářely složité kreace. Proto vám dáme několik tipů, jak si upravit vlasy do několika málo minut.

Jak si upravit vlasy snadno a rychle

Jsou dny, kdy nestíháte, tlačí vás čas a spěcháte. V takové momenty se nemůžete a ani nechcete zdržovat u zrcadla česáním nějakého náročného stylingu. Oceníte naopak snadné a rychlé tipy, které vykouzlíte během chviličky a které zároveň budou vypadat dobře.

Tip první: bohatý culík

Máte pocit, že váš culík působí zplihle? Chybí vám objem? I na to existuje snadný trik. Vyčešte si klasický culík a stáhněte jej do culíku. Za gumičku ale zespodu připněte alespoň 2-3 pinetky. Díky nim bude váš culík působit bohatším dojmem.

Tip druhý: vlasy kolem čelenky

Natáhněte si na hlavu látkovou čelenku. Nahoře nechte čelenku vyčnívat, ale od uší směrem dozadu kolem čelenky omotejte prameny vlasů. Je to snadný a rychlý trik, jak si upravit vlasy a během chviličky vytvořit netradiční a na pohled velmi zajímavý účes.

Tip třetí: drdol ze dvou copů

Chcete-li další tip, jak si upravit vlasy rychle a skoro bez práce, pak jej pro vás máme. Rozdělte vlasy na dvě poloviny a zapleťte si dva klasické copánky. Ty poté zezadu na hlavě stočte okolo sebe a vytvořte tak zajímavý drdol. Konce vlasů sepněte pinetkami.

Tip čtvrtý: napůl zapletený cop

Jakmile nastane den, kdy se nebudete chtít dlouze česat, zapleťte si cop jen tak napůl. Na jedné straně hlavy odshora začněte splétat cop, který zakončete někde v okolí ucha.

Tip pátý: copánky okolo obličeje

Překáží vám prameny vlasů okolo obličeje? Zapleťte je z každé strany do jednoho menšího copánku a ten poté sepněte na hlavě (okolo uší) s pomocí pinetek. Zbylé vlasy nechte volně rozpuštěné.