Krása a módaMódaNezařazené

Jak se oblékat na večírek: Stylové tipy pro ženy ve středním věku

Jak se oblékat na večírek: Stylové tipy pro ženy ve středním věku

Chystáte se na večírek, stojíte bezradně před svou skříní a nevíte, co si obléct? Poradíme vám, v čem vyrazit na párty i na formální večírek. Víme, co sluší ženám ve středním věku a čemu by se naopak měly vyhnout.

Neformální večírek nebo párty

Pokud se chystáte na párty s přáteli, nebojte se trochu odvázat. Oblečte si koktejlové šaty (přičemž střih volte podle postavy) a doplňte je vhodnými šperky. Nebojte se barev, není nic horšího než být na večírku za šedou myšku. Pokud nechcete mít barevné šaty, volte barevné lodičky či doplňky.

Čemu se vyhnout? Vyhněte se příliš krátkým sukním (délka by měla být ideálně po kolena). Pamatujte na to, že oblečení s flitry a se třpytkami může zbytečně upozornit na případné nedostatky postavy. Místo třpytivých kousků volte raději výrazné šperky.

Formální večírek

Čeká vás pracovní večírek s kolegy a potenciálními klienty? Volte střízlivější oděv. Službu vám udělají malé černé s decentními doplňky. Elegantním dojmem působí i krajka, ovšem pozor, nesmí jí být mnoho, abyste nepůsobily laciným dojmem. Vyhněte se i velkým výstřihům a příliš krátkým sukním.

Kalhoty či overal a podpatky

Na večírek samozřejmě můžete vyrazit i v kalhotách nebo ještě lépe v overalu. V tomto případě doporučujeme podpatky, které celou vaši postavu opticky prodlouží. Overal sluší především štíhlejším ženám, ale pokud zvolíte vhodný střih, můžete si ho obléct i tehdy, když máte pár kilo navíc. Přes ramena si přehoďte sáčko.