Horoskopy

Horoskop na dnešek – pondělí 22.5.2023. Berany čeká velká změna, Raci hýří energií

Horoskop na dnešek – pondělí 22.5.2023. Berany čeká velká změna, Raci hýří energií

Beran

Dnes se vám vyskytne možnost, jak změnit svůj život alespoň v určitých ohledech. Pokud se pro tuto změnu rozhodnete, nemusíte pociťovat výčitky svědomí. Snažte se udržet si svou vnitřní rovnováhu. Podívat se na problémy s odstupem pro vás může být velmi prospěšné. Dopřejte si proto čas sami pro sebe v klidu od ostatních. Máte dobrou náladu, díky čemuž jste v kolektivu oblíbení. Umíte s nimi otevřeně komunikovat. Do vašeho života vstoupí novinka.

Býk

Máte dostatek síly dělat věci po svém, bez ohledu na to, co si myslí ostatní. Dnes se opravdu nevyplatí dát na názory druhých, spolehněte se na vlastní intuici. Zajistěte si příjemnou společnost, která vás dobije energií a motivuje k novým činnostem. Dejte si pozor na fyzické aktivity, hrozí proto úraz. Pokud se do nich pustíte, zaměřte se na preventivní opatření, jako je protažení před a po cvičení či nošení ochranných pomůcek, jako je například helma. Jste zcela pohlceni vnitřními myšlenkami.

Blíženci

Jste velmi iniciativní, a to je velmi dobré. Bude to mít totiž velice pozitivní dopady, a to jak v osobním, tak také v profesním životě. Dnes máte dostatek síly, takže budete mít problém vypořádat se se všemi problémy, které vás trápí. Všechny překážky zdoláte s lehkostí a dočkáte se hmatatelných výsledků. Během dne vás potěší dobré zprávy.

Rak

Hýříte energií, a to vás nutí pouštět se do velkého množství projektů. Snažte se ale co nejvíce úkolů dokončit, protože míra vaší energie má tendence klesat. Také si dejte pozor na přepracování. Svou energii si můžete chránit tak, že se vyhnete zbytečným hádkám a úsilí. Snažte se rozlišit věci, které je třeba vyřešit, a které vedou ke zbytečnému úsilí. Je také čas zaměřit se na své vnitřní já. Pomoci vám může čas strávený se svou rodinou.

Lev

Úsilí, které jste vynaložili v minulém měsíci, teď přináší své ovoce. Získáte uznání a dobrou zpětnou vazbu. Na obzoru je oslava, která vám může přinést setkání se zajímavými lidmi. Hrozí vám psychosomatické nemoci. Pokud trpíte drobnými zdravotními problémy, může dojít k jejich zhoršení. To všechno je způsobeno v důsledku frustrace. Přiznejte si, co skutečně chcete a řešte problém přímo u zdroje. Vaši blízcí vám mohou poskytnout nové příležitosti. Využijte je ve svůj prospěch.

Panna

Dnešní den můžete zažít spoustu rozptýlení, což vás může odvádět od pracovních úkolů. Kromě toho budete mít chuť diskutovat o různých záležitostech. I to se může negativně projevit na vaší pracovní produktivitě. Po fyzické stránce jste na tom výborně. Abyste si zachovali také psychické zdraví, je dobré vrhnout se na věci, které vás baví. Díky své tvrdohlavosti se můžete cítit trochu osaměle. Budete-li na sobě pracovat, může vám to otevřít nové příležitosti.

Váhy

Budete se rozhodovat na základě svého zdravého rozumu. Výsledek bude příznivý. Racionální rozhodnutí ale může potlačit vaši intuici. Někdy je zapotřebí rozhodovat se také jejím prostřednictvím. Řešte proto dnes spíše praktické záležitosti. Hrozí vám žaludeční potíže. Vzhledem k tomu, že se s nimi vypořádáváte čím dál častěji, je načase přehodnotit své stravovací návyky. Někteří lidé mohou projevit zájem o váš názor na určitou záležitost. Věří totiž vašemu úsudku.

Štír

Vaše nerozhodnost není příjemná pro vás samotné, ale ani pro vaše okolí. Pokud se ocitnete v situaci, kterou je třeba okamžitě vyřešit, můžete mít potíže. Snažte se nalézt svůj vlastní klid. Než věc rozhodnete, zjistěte si dostatek informací a vše si pořádně rozmyslete. Náhlá rozhodnutí totiž mohou znamenat problémy do budoucna. Chybí vám energie, takže se zaměřte na relaxační činnosti nebo dělejte věci, které vás baví.

Střelec

Vaše okolí od vás pomoc neočekává, vy ale máte dostatek energie. Pokud své síly použijete ve prospěch jiných, může to pozitivně působit na vás a upevní to vztahy s vaším okolím. Ze své užitečnosti budete mít velkou radost, a to může být příčinou vašeho optimismu. Ten naplní váš den, a to i navzdory nedostatku energie, který můžete pociťovat. Hrozí vám ale stres, protože události kolem vás se dějí příliš rychle.

Kozoroh

Dnes vás čekají velké změny nálad. Může to být vysilující pro vás i pro vaše okolí. Snažíte se o to, abyste věci brali vážně. Nezacházejte ale příliš daleko, může to vyvolat velmi negativní reakce okolí. Máte problémy s bolestmi břicha. Jejich příčinou je nesprávná strava. Zaveďte proto první stravy pro zavedení vyváženého jídelníčku. Vyhýbejte se příliš sladkým a tučným jídlům, zaměřte se na konzumaci ovoce a zeleniny. Dnes nemůžete očekávat pomoc od svého okolí.

Vodnář

Každodenní rutina vás ubíjí. Ke svému okolí se kvůli tomu chováte bezohledně až agresivně. Než vás negativita zcela pohltí, je zapotřebí vyváznout z každodenních záležitostí. Naplánujte si výlet nebo se vydejte na místo, kde jste ještě nebyli. Pomoci mohou také nové zážitky. Naštěstí máte spoustu nápadů, jak strávit svůj den. Nebojte se je realizovat. Lidé ocení vaši vizi budoucnosti. Dnes budete schopni rozdávat svou energii ostatním.

Ryby

Neplýtvejte svou energií na detaily. Můžete si tak zbytečně připravit velkou spoustu překážek, které nebudete schopni překonat. To vám může odčerpat příliš mnoho energie. Snažte se věnovat záležitostem, které vás baví. Dnes se mohou objevit problémy, které nebudete schopni vyřešit. Ani se o to příliš nesnažte, protože k jejich řešení dojte až v příštím měsíci. Pro ostatní toho děláte opravdu hodně, je ale načase zaměřit se spíše na sebe.