Další

5 signálů, na které si dát pozor! Jak rozpoznat nevěrného muže

5 signálů, na které si dát pozor! Jak rozpoznat nevěrného muže

Nevěra ve vztahu je téma, které může způsobit mnoho bolesti a nesnází. Je důležité mít vzájemnou důvěru a komunikaci, ale občas se můžeme dostat do situace, kdy začneme mít podezření, že náš partner nás zanedbává. Ne všechny obavy jsou zcela založené na pravdě, ale ignorovat signály může být také riskantní. V tomto článku se podíváme na pět klíčových signálů, na které byste si měly dát pozor, abyste mohly rozpoznat nevěrného muže. Takže, dámy naučme se, jak zacházet s těmito signály, abychom mohly lépe rozumět tomu, co se děje ve vašem vztahu.

1. Změna chování vůči vám

Objevuje se změna v komunikace. Ta nabírá jiný tón. Problémem se stává především její nedostatek. Přestává se ptát na vaše dny, pracovní úspěchy i to, jak se cítíte. Tráví více času sledováním telefonu. Soustředí se na jiné věci. Neprojevuje o vás již tolik zájmu jako dříve. Začíná k vám být více kritický. Vadí mu i drobnosti, které dříve přehlížel a to díky tomu, že vás může srovnávat s jinou osobou. Nezve vás tak často ven. Mění se jeho energie ve vztahu.

2. Změna rutiny

Každý z nás má nějakou každodenní rutinu. Ta vytváří náš životní styl. Jakmile ji partner začne měnit, je potřeba zjistit, proč. Může totiž značit nevěru. Je potřeba si uvědomit, co se změnilo a jak významná je tato změna pro vás. Někdy mohou být změny nepatrné, jindy jsou více viditelné.

Změna rutiny může být i v péči o sebe. Jakmile se partner začne o sebe více starat, buďte na pozoru. Začal se jinak oblékat, kupuje si více oblečení jiného stylu, více o sebe pečuje, změnil kolínskou nebo mění svůj vzhled? To vše může být důvod, kterým chce zapůsobit na novou partnerku.

Začíná být více tajemný. Schovává svůj telefon. Nesděluje vám svoje plány pro nejbližší dny. Také může skrývat nějaké drobné osobní věci.

3. Nemá rád dotazy

Páry obvykle sdílejí podrobnosti svého života. Navzájem si sdělují, co se jim přihodilo. Pokud je partner nevěrný, nemá rád otázky. Nechce, abyste se ho na cokoli ptala. Nechce odhalovat nic ze svého života.

4. Objevuje se u něj změna libida

Libido má tendenci ve vztahu růst a slábnout. To je běžný jev. Pokud však pozorujete podstatný rozdíl, může to znamenat nevěru.

Možná bude chtít doma váš partner více sexu, aby zakryl nevěru. Možná bude vyžadovat sex v netradičních časech, aby si zajistil že jej nebudete žádat později, až bude indisponován.

Frekvence styku však může také slábnout, neboť má styk i s jinou partnerkou.

Někdy může mít partner také problémy s intimitou.

5. Partner mluví o odpočinku ze vztahu

Místo toho, aby hovořil o vaší budoucnosti, začíná uvažovat o odpočinku od vztahu. Chce si dát ve vztahu přestávku. Nezapojuje se do komunikace, pokud plánujete společnou budoucnost. Může se vyhýbat konkrétním tématům týkajícím se společné budoucnosti vztahu.