Horoskopy

Horoskop na dnešek – sobota 16.9.2023. Býk by si měl vzít raději volno, Váhám hrozí hádky s partnerem

Horoskop na dnešek – sobota 16.9.2023. Býk by si měl vzít raději volno, Váhám hrozí hádky s partnerem

Beran

Pokud odmítnete pozvání na společenskou událost, zjistíte, že hostitel se zdá být uražen. Jestliže byl důvod vaší nepřítomnosti oprávněný, postačí vysvětlit hostiteli svou situaci. V případě, že se vám prostě jen nechtělo, může dojít k narušení vzájemných vztahů. Některý z vašich kamarádu je přepracovaný a vystresovaný. Proto má sklon reagovat přehnaně na jakoukoli situaci. Zkuste jej pochopit. Můžete podat také pomocnou ruku.

Býk

V poslední době vás to táhlo ven na dlouhé procházky. Počasí bylo příznivé, o něco méně už je to příznivé pro vaše nohy. Dnes můžete zaznamenat bolesti nohou, a to v různých oblastech – stehna, třísla, kolena, lýtka, kotníky či chodidla. To negativně ovlivní hladinu vaší energie. V zaměstnání se vám nedaří pořádně se soustředit. Díky tomu je vaše práce pomalá a málo efektivní, zvažte, že si raději vezmete dovolenou. Doma se soustřeďte na takovou práci, kterou je možné provést vsedě.

Blíženci

Shoda okolností vás dovede na místo, kde se můžete setkat s potenciálním milostným partnerem. Pokud jste zadaní, vaše dnešní cesty se pravděpodobně budou točit kolem vašeho partnera, aniž byste to plánovali. Dnešek je zkrátka dnem lásky. Opačná situace bude panovat v zaměstnání. Máte pocit, že jste přebyteční a že vás nikdo nemá rád. Pamatujte si, že jeden den, kdy na vás kolegové nemají čas, nic neznamená.

Rak

V současné době se snažíte co nejvíce si finančně polepšit. Toužíte po nezávislosti a na tom, že si budete moct čas plánovat podle sebe. Může se ale stát, že na své cestě působíte velice nedostupně. Díky tomu se vás ostatní lidé bojí oslovit nebo mají pocit, že jsou nevítaní. Váš partner a rodina se cítí odstavení na vedlejší kolej. Pokud nechcete zůstat sami, je třeba naplánovat si také nějaký čas na své nejbližší.

Lev

Dostanete zprávu od někoho, kdo žije daleko od vás. Zaskočí vás, kolik zloby se v ní skrývá. Podle vašeho názoru se nemá osoba proč zlobit. To, že na situaci reaguje přehnaně může ukazovat na to, že zřejmě zažívá problémy. Nenechte se proto dostat do konfliktu. Co nejslušněji se omluvte, že se ozvete zítra. Daná osoba tak získá dostatek času, aby se uklidnila a byla schopná mluvit o tom, co ji skutečně trápí. Jedině tak se podaří problém vyřešit.

Panna

Dávejte si pozor na to, kam si odkládáte své věci. Dnešní den totiž budete hledat něco, co jste ztratili. Bude pro vás důležité tuto věc najít, a to i přesto, že nemá žádné praktické použití. Má však velkou sentimentální hodnotu. Smiřte se ale s tím, že dnes nebudete mít příliš štěstí. Někdy se vyplatí nechat si vše rozležet. Možná vás zítra napadne, kde by daná věc mohla být. Pokud ne, pusťte se do generálního úklidu. Ten může pomoci objevit spoustu ztraceného.

Váhy

Hrozí vám hádky a konflikty se svým partnerem. I když se jedná o triviální záležitosti, snažíte se jeden druhému ukázat, kdo hraje ve vztahu prim. Nejlepší by bylo, kdybyste se dohodli na tom, že už přestanete hrát hry. Chovejte se tak, jak je pro vás přirozené. Necháte-li hádky vygradovat, můžete se dostat do také situace, kdy ve vzteku uděláte něco, co vás bude hodně mrzet. Pokud se schyluje k hádce, vyrazte raději ven, zacvičit si nebo jen na pocházku.

Štír

Hrozí vám spoustu stresu. Máte totiž velkou spoustu práce a málo času. Nemůžete to stihnout, hrozí vám přepracování. Ve vašem okolí se může objevit někdo, kdo vám rád pomůže. Na druhou stranu se objeví i takoví, kteří mohou mít nevhodnou poznámku. Protože jste ve stresu, pochopíte ji jako urážku a naštvete se. Tato přehnaná reakce vás později může mrzet. Pracujte raději o samotě, pokud vám někdo nabídne pomocnou ruku, pak ji přijměte, ale pracujte odděleně.

Střelec

Na pracovišti mohou vypuknout hádky. Dosud jste pracovali jako dokonalý tým. Firmou se ale šíří zpráva, že by někdo mohl povýšit. A díky tomu jsou všichni pod tlakem. Budete se divit, co postačí k tomu, aby se situace vyostřila v prudký konflikt. Pokud se na to cítíte, pokuste se ostatní vyvést z emočního chaosu. Současná situace nikomu neprospívá. I když to ostatní možná neuklidní, budete mít dobrý pocit, že jste udělali něco pro zlepšení situace. Rozhodně se do hádek aktivně nezapojujte.

Kozoroh

Je pravděpodobné, že dnes zapomenete na některou ze svých povinností. Díky tomu se vašeho úkolu bude muset zhostit někdo jiný. To by mohlo vyvolat hněv a konflikty a způsobit další stres. Pokud můžete, delegujte úkoly na někoho ostatního. Napište si seznam toho, co musí být splněno a postupujte podle něho. Jednotlivé úkoly si seřaďte podle naléhavosti. Možná, že nestihnete splnit vše na seznamu. To, co zbylo, nebude tak důležité.

Vodnář

Pokud chcete vyrazit na nějaký výlet, udělejte si zavčasu seznam toho, co musíte udělat a zabalit předem. Jedině tak se vyhnete situaci, že vám na samotném výletě bude něco chybět. Dejte si pozor zejména na důležité dokumenty, průkazy totožnosti a peníze. Snažte se zůstat co nejvíce v klidu, i když se zdá, že seznam nemá konce. Pokud zůstanete soustředění, je velmi pravděpodobné, že zapomenete jen to, co snadno nahradíte.

Ryby

V poslední době jste se strachovali o své peníze. Je možné, že někdo z domácnosti může vynaložit společné peníze na něco, co vy sami považujete za zbytečné. Proto hrozí konflikty. Předtím, než se rozhodnete vyjádřit své rozhořčení, nechte si vše vysvětlit. Možná nakonec pochopíte důvod činů dané osoby. A nakonec se může ukázat, že ve skutečnosti nejste v tak velké finanční tísni, jak jste si původně mysleli.