Krása a módaMóda

Jak nosit kotníkové boty bez podpatku: 3 tipy na slušivé outfity

Jak nosit kotníkové boty bez podpatku: 3 tipy na slušivé outfity

Kotníkové boty bez podpatku jsou u žen velmi oblíbené. Dají se totiž nosit prakticky k čemukoli. Možná i na vás se botky sahající ke kotníkům usmívají z botníku, ale vy nevíte, co k nim. Chybí vám inspirace, jak nosit kotníkové boty bez podpatku? Nezoufejte. My pro vás pár nápadů máme!

Jak nosit kotníkové boty na podpatku?

Těch možností je samozřejmě celá řada. My se však společně zaměříme na trojici outfitů, kterou by měla znát každá žena. Oceníte je nejen ve chvílích, kdy budete přemýšlet, co na sebe do práce, ale třeba i tehdy, až si vyrazíte na rande.

Kotníkové boty + džíny + tričko + džínová bunda

Hned první inspirace zahrnuje klasiku, kterou má v šatní skříni každá žena – nebo by alespoň mít měla. Kombinace pohodlných džínů, bot ke kotníkům bez podpatku, trička a džínové bundy? To je sázka na jistotu. Pakliže vám třeba chybí džínová bunda, není hned důvod se čertit. Můžete ji zrovna tak nahradit bundou koženou nebo si vezměte slušivou parku.

V tomto outfitu pak můžete vyrazit kamkoli – hodí se do práce, na kafe s kamarádkou i jen tak, když se třeba rozhodnete jít se projít uličkami města při západu slunce.

Kotníkové boty + dlouhá sukně + rolák + sako

Pokud nevíte, jak nosit kotníkové boty bez podpatku, zkuste si k nim obléknout delší sukni (klidně sahající až těsně k okraji bot), pohodlný rolák a navrch přidejte sako. Tenhle outfit z vás udělá ležérní dámu, které elegance rozhodně nechybí. Svůj look ještě můžete podtrhnout vhodnými doplňky:

  • kabelka
  • klobouk
  • šátek
  • výrazný pásek

Kotníkové boty + blůzka + kalhoty + bomber

Když nevíte, co na sebe a řešíte, jak nosit kotníkové boty bez podpatku, my vás v tom nenecháme: máme totiž v rukávu ještě jedno eso. Oblékněte si kotníkové boty, slušivou blůzku či halenku, k tomu volnější kalhoty (klidně od sáčka) a navrch přihoďte stylový bomber.