Horoskopy

Jak milují jednotlivá znamení: kdo nikdy neřekne miluji tě?

Jak milují jednotlivá znamení: kdo nikdy neřekne miluji tě?

Znamení člověka má také vliv na to, jak dává najevo svou lásku. Jak dávají zamilování najevo jednotlivá znamení?

Beran

Energičtí berani dávají do svých partnerů vše. Jsou vášniví milenci a rádi jsou dominantní. Jakmile se beran doopravdy zamiluje, touží, aby byl partner součástí jeho života navěky.

Býk

Býk je velmi loajální a spolehlivý. Pokud se do vás zamiluje býk, bude vás ve všem podporovat a trpělivě vám bude naslouchat. I když vás budou milovat, své tvrdohlavosti se nikdy nezbaví.

Blíženci

Zamilovaní blíženci rádi flirtují a dovádí se svým partnerem. Jsou velcí snílci a partnera chtějí mít neustále po boku. Ve vyjadřování svých citů jsou ale spíše zdrženliví, raději lásku dokazují svými činy.

Rak

Raci jsou emocionálně založení a touží po vztahu s partnerem, který jim porozumí. Jakmile takového partnera najdou, budou pro ně znamenat všechno a udělají vše, aby byli jejich partneři spokojeni.

Lev

Lvi jsou velmi loajálními partnery a rádi celý vztah vedou. Rádi se svým miláčkem ukazují ve společnosti a přijímají komplimenty. Problémem je, že milují jen tehdy, když je vztah veden tak, jak chtějí oni.

Panna

Plaché panny dokážou na druhých hledat poměrně jednoduše chyby. Lásku vyjadřují tak, že vše, co udělají, dělají pro partnera a jejich vztah, který opečovávají s pečlivostí pannám vlastní.

Váhy

Váhy neustále baví něco vymýšlet. Zamilují se jen do osoby, která splňuje náročné požadavky vah. Ve vztahu jsou baviči a neradi se hádají.

Štír

Tajemní štíři jsou ve vztahu velmi něžní, pokud se vám otevřou. Nejprve vás prověří, zda za to stojíte. Milují utrácet za své miláčky.

Střelec

Pokud ulovíte nezkrotného střelce, pak jste se trefila do černého. Jakmile se střelec nechá lapit, už se vás nebude chtít pustit. Často ale jen naslibují hory doly, ale skutek utek.

Kozoroh

Slova „miluji tě“ od kozoroha jen tak neuslyšíte. Svou náklonost projevují jen po předchozím uvážení, ale lásku poznáte podle toho, co všechno pro vás dokáží udělat.

Vodnář

Vodnáři svým partnerům naslouchají a pokud něco slíbí, vždy své slovo dodrží. Dodržování slibů je jazykem jejich lásky. Plané zamilované řeči od nich nečekejte.

Ryby

Pokud se do vás zamiluje ryba, bude vás neustále obdarovávat dárečky. Jsou velmi přímí a s partnerem si chce říkat všechno.