Krása a módaMóda

Jak nosit legíny k šatům: 3 odvážné i ležérní tipy pro rok 2024

Jak nosit legíny k šatům: 3 odvážné i ležérní tipy pro rok 2024

Právě legíny se dají považovat za nejoblíbenější oblečení většiny žen a v šatní skříni alespoň jedny každá z nás má. Víte však, jak legíny nosit k šatům?

Vrstvěte

Někdy si prostě koupíte příliš krátkou sukni nebo šaty a až doma si uvědomíte, že se neodvažujete jít ven. Co kdyby zafoukal vítr a vaše tělo se všem okolo odhalilo?

Legíny tento problém dokážou snadno vyřešit díky vrstvení. Co to v praxi znamená? Jednoduše k příliš krátkému vršku obléknete legíny, díky kterým se nemusíte bát náhodného větříku či zohnutí pro klíče, které spadly na zem.

Slaďte se

Povzneste nošení šatů na vyšší úroveň tím, že je chytře doplníte legínami. Jak na to?

  • K tmavě modrým šatům si oblékněte světle modré legíny. Vytvoříte tak příjemný kontrast a zajímavý outfit.
  • Ke světlým šatům naopak oblékejte tmavší legíny, avšak vždy zůstaňte ve stejném barevném tónu, aby výsledný outfit nevypadal příliš přeplácaně. Velmi trendy mohou být odstíny béžové – co třeba khaki šaty a béžové legíny v tříčtvrteční délce.

Vytvořte odvážný kontrast

Nebojte se vyjít ze své ulity a dopřát si trochu odvážných outfitů pomocí legín a šatů. Porozhlédněte se v obchodě po nejbláznivějších legínách a jakmile je najdete, kupte si je. My vám samozřejmě dáme pár skvělých tipů!

  • Legíny se vzorem noční oblohy nebo planet můžete skvělé zkombinovat s bílými šaty.
  • Leopardí legíny můžete sladit s bílými, hnědými nebo černými šaty.
  • Růžové, oranžové a veškeré neonové legíny se hodí ke stejně barevným šatům nebo k jednoduché bílé či černé barvě.

Proč nosit legíny?

Možná si kladete otázku, proč si legíny získaly na tak velké oblibě žen. Pravděpodobně to bude elasticitou, pohodlností a všestranností legín, díky čemuž je můžete nosit jakkoliv a kdykoliv, ať už na cvičení či do práce.

Skvěle padnoucí černé legíny se dokonce hodí i do kanceláře k bílé košili a delšímu saku.