Krása a módaVlasy

Jak bych vypadala blond: odhalte, zda vám tahle barva bude slušet

Jak bych vypadala blond: odhalte, zda vám tahle barva bude slušet

Všichni toužíme po tom, co nemáme. Když má žena vlnité vlasy, přeje si mít hřívu rovnou jako hřebíky. A platí to i naopak. Proto se není čemu divit, že řešíme i různé barvy vlasů, kdy se ptáme sami sebe, jak bych vypadal blond? Slušela by mi havraní černá? Jak by mi asi sedla tmavě hnědá?

Jak bych vypadala blond? Zjistěte to!

Pokud jste tmavovláska a už někdy jste si položila otázku „jak bych vypadala blond“, pak jste na správném místě. Ženy s hnědými nebo třeba černými vlasy nejednou zatouží po představě, jak by asi vypadaly v roli blondýnky. Slušela by jim tahle barva nebo ne? A jak to vlastně zjistit?

Pokud přemýšlíte nad tím, jak byste vypadala blond, jsou způsoby, jak to zjistit. Dneska už je totiž možné ledasco, proto pro vás nebude překvapením, že si lze do mobilního telefonu stáhnout aplikaci a prostřednictvím té zjistit, jestli by vám daná barva slušela nebo ne.

Jak na to?

Celé je to vlastně docela jednoduché. Jelikož dneska většina z nás vlastní chytrý mobilní telefon, stačí přejít do „obchodu“ s aplikacemi a vyhledat aplikace na úpravu vlasů. Tyto aplikace umožňují uživatelům nahrát svoji fotografii a následně si vyhrát s různými odstíny vlasů.

Řešíte-li tedy, jak bych vypadala blond, ještě než podstoupíte radikální proměn, zkuste nejdříve díky aplikaci zjistit, jestli je to ta správná cesta právě pro vás. Lepší dříve zjistit, že vám blond nepadne, nežli si nechat obarvit hlavu a poté plakat nad výsledkem.

Která barva se k vám hodí?

Přemýšlíte, jaká barva vlasů se k vám hodí? Hodně záleží na tom, jestli jste spíše světlý nebo naopak tmavý typ. Tmavý typ jsou ženy s tmavšími vlasy, mají tmavší oči a mohou mít i lehce snědší pleť. Světlé typy žen mají pak logicky světlejší vlasy, modré nebo zelené oči, mohou mít jemnější pokožku. Pokud jste vyloženě tmavý typ, pravděpodobně nemusíte řešit „jak bych vypadala blond“, protože tahle barva k vám zkrátka nepůjde.