Horoskopy

Horoskop na dnešek – úterý 27.6.2023. Štíra čeká odměna za tvrdou práci, Ryby mohou pociťovat velkou únavu

Horoskop na dnešek – úterý 27.6.2023. Štíra čeká odměna za tvrdou práci, Ryby mohou pociťovat velkou únavu

Beran

Toužíte postoupit ve vztahu, ale něco vás brzdí. Možná je důvodem to, že cítíte, že se vyskytují určité problémy, které se budou obtížně překonávat. Strachujete se o to, že přijdete o peníze, avšak starosti vaše problémy nevyřeší. Je třeba jednat. Snažte se zabezpečit své účty, změňte si hesla a dávejte pozor na peněženku. V současné době se zabýváte plány do budoucna. Zůstaňte optimističtí. Při podpisu smluv si vše raději přečtěte několikrát a dejte si pozor na drobná písma.

Býk

Máte pocit, že vás nikdo nechápe. Dokonce váš partner neposlouchá vaše slova. Na druhou stranu ani vy nejste příliš soustředěni na to, co vám chtějí říct ostatní. Naslouchat ostatním je velmi důležité pro zlepšení a udržení vztahů. Konverzace má hlubší smysl. Zaměřte se na své pocity a utřiďte si je. Stejný důraz ale věnujte pocitům lidí okolo vás. Tím, že si je vyslechnete, získáte příležitost k tomu, abyste řekli i to, co říci potřebujete.

Blíženci

V současné chvíli řešíte finanční problémy. Protože jste ale dobrý přítel a o vztahy se svými blízkými pečujete, může se vám dostat pomoci z jejich strany. Abyste si zachovali svou tvář, budete jednat v rozporu s tím, co vám říká vaše srdce. A tento čin může mít dlouhodobé následky, včetně ztráty sebevědomí a víry v sebe sama.

Rak

Máte příležitost poznávat nové lidi. Dnes to bude velmi snadné, protože jste nastaveni na nové zážitky. Změna je to, po čem toužíte a co potřebujete. Pokud ale zůstanete v rámci života, jaký jste vedli doposud, se změnou počítat nemůžete. Je načase učinit aktivní kroky. Díky novým lidem můžete získat nové zájmy nebo vášeň. Nedovolte, aby strach z neúspěchu ovlivnil vaše chování – a to na pracovním nebo vztahovém poli.

Lev

Konflikty, které nebyly v minulosti vyřešeny, mohou nyní vyplavat na povrch. Nepouštějte se ale do bitev, které nemůžete vyhrát. Některé z problémů vyřešit můžete, je ale třeba vyhýbat se tématům, která jsou pro vás emočně citlivá. Své názory můžete říct nahlas, ale nikomu je nevnucujte. Může vám to zkomplikovat život. Dnes můžete být obklopeni zcela novými lidmi, kteří vám mohou rozšířit obzory.

Panna

Je možné, že budete řešit problémy týkající se peněz. Může jít o spory s někým blízkým, například o dědictví. Pamatujte si, že smlouvy se musí dodržovat. Ve vaší hlavě zraje nový plán, který může významně ovlivnit vaši budoucnost. Abyste dosáhli svého, budete muset zabojovat. Svému partnerovi řekněte, co přesně od vztahu očekáváte, protože z náznaků to nepochopí. Uděláte-li to, bude se vztah rozvíjet žádoucím směrem.

Váhy

Je načase uvést věci na pravou míru. Tak dlouho jste se vyhýbali konfliktu, až vaše okolí věří, že trpíte pocitem viny. Je třeba říci, jak věci doopravdy jsou, i když je možné, že se tím dostanete do hádky. Důvěřujte své intuici. Existuje možnost, že v zaměstnání na něco vaše vědomosti nestačí. Budete postaveni před výzvu – něco nového se naučit. Nemusíte se ale bát, bude vás to bavit, i když je to zdlouhavý proces.

Štír

Na obzoru je pokrok a zlepšení situace. Stačí být dostatečně trpělivý a pokračovat v tvrdé práci. I když je úspěch na dosah, nepolevujte! Můžete se dočkat nejenom veřejné pochvaly, ale také pracovní postup nebo finanční odměna. Bohužel hrozí také spory s přáteli. Dejte si pozor na to, co před nimi říkáte. Informace, které jim sdělíte, mohou být použity proti vám. Nenechte své ego, aby se dostalo do popředí. Na problémy se dívejte z různé perspektivy.

Střelec

Někdo z vašeho okolí čeká na vyznání lásky z vaší strany. Zoufale to potřebuje, nebo může dojít ke zhoršení vztahů. Není samozřejmé, že váš partner ví, co k němu cítíte. Také je třeba zapracovat na přátelských vztazích. Zajděte si s přáteli na výlet nebo aspoň na kávu. Jste velmi emotivní, což může způsobit, že vaše činy jsou přehnané. Snažte se uklidnit před tím, než něco provedete. Je třeba dát ostatním najevo, jak se zrovna cítíte, ale ne přehnaně.

Kozoroh

Pokud jste v sobě dlouho něco drželi, nyní to vypluje na povrch. A nebude to špatné, protože se vám uleví. Držet pocity pod pokličkou je vyčerpávající a frustrující. Ostatní ale nemohou vědět, jak se cítíte, když jim to neřeknete. V zaměstnání vás čekají problémy, protože váš způsob řešení situace se neshoduje s názorem vašeho nadřízeného. Vzniklé třenice ale nezhorší vaše vzájemné vztahy.

Vodnář

Pociťujete méně sebevědomí, než je u vás obvyklé. Všimnout si toho může i vaše okolí. Zatímco vaši přátelé se vám pokusí pomoci, mohou se najít také ti, kteří se pokusí situace využít. Měli byste se věnovat nějakým vzdělávacím aktivitám. Studium je důležité nejenom pro získání nových znalostí a dovedností, ale také k procvičování mozku. Navíc vám to může vrátit ztracenou sebedůvěru.

Ryby

Musíte tvrdě pracovat, což z vás vyčerpává velké množství energie. Bohužel neexistuje ani možnost zlepšení situace. Potřebujete peníze a musíte si je zasloužit tvrdou prací. Proti stresu, který vzniká ve vašem nitru, pomůže odpočinek, věnování se oblíbeným činnostem a meditace. Zaměřte se na práci spíše než na to, co se vám na ní nelíbí. Na svého partnera se můžete spolehnout. Ve chvílích nouze vám podá pomocnou ruku.