Horoskopy

Horoskop na dnešek – úterý 19.9.2023. Raci mohou přemýšlet o svatbě, zadané Střelce čeká hádka o penězích

Horoskop na dnešek – úterý 19.9.2023. Raci mohou přemýšlet o svatbě, zadané Střelce čeká hádka o penězích

Beran

Nezadaní, budete okouzleni Lvem, který s vámi bude okatě flirtovat. Zadaní, váš partner neváhá projevit vám lásku. Není divu, že jste ve vztahu stabilní a sebejistí. Vaše šťastná čísla jsou 31, 10 a 9. Nevyplatí se účastnit se hazardních her. Pokud naleznete způsob, jak ušetřit nějaké peníze, můžete se brzy podívat na místo, které vás tak dlouho láká. Po finanční stránce jste na tom dobře, vyplatí se ale o něco více šetřit.

Býk

Po společenské akci můžete někoho ze svých kolegů vidět v novém světle. Nenechte se ale příliš okouzlit. Pamatujte, že krátkodobé románky v zaměstnání nejsou dobrý nápad. Pokud plánujete dovolenou, měli byste se zaměřit na začlenění všech lidí v domácnosti. Snažíte se sami sobě namluvit, že jste připraveni na změnu, která nyní nastává. Uvnitř ale cítíte nejistotu. Dbejte na své zdraví zejména úpravou jídelníčku.

Blíženci

Zadaní touží strávit co nejvíce příjemných chvil se svým partnerem. Bude dobré naplánovat si společnou večeři. Pokud jste nezadaní, můžete očekávat velice roztomilý text z lásky. Ti, kdo cestují do práce dopravním prostředkem, který nemusí sami řídit, by měli popřemýšlet o tom, jak vyplnit tento čas něčím produktivním. I když se dostanete do podivných situací, dokážete z toho využít maximum. Dnes je váš šťastný den.

Rak

Raci, kteří jste v dlouhodobém vztahu, není načase popřemýšlet o svatbě? Nezadaní se budou velice rozmarně a divoce cítit ve společnosti zemských znamení. Vaše šťastná čísla budou 50, 33, 29 a 85. Popřemýšlejte nad svými financemi, právě dnes je k tomu ideální den. Pokud se rozhodnete investovat, pravděpodobně sklidíte úspěch. Vytrvávejte v tvrdé práci, zaměstnavatelé si jí brzy všimnou. Budete z toho mít určitý prospěch.

Lev

I když vše nasvědčuje tomu, že je co nejlepší čas věnovat se partnerovi, nemáte vůbec náladu na romantiku. Tu dokáže v nezadaných Lvech rozproudit inteligentní Ryba. Vaše šťastná čísla jsou dnes 37 a 8. Zaznamenáte přísun finančních prostředků, se kterými jste nepočítali. Nezapomeňte si něco odložit na spořicí účet. Dopřejte si ale také určitou odměnu. Dejte si pozor na potíže se zrakem. Můžete se cítit lehce přepracovaní. Snažte se připravit prostředí pro klidný noční spánek.

Panna

Pokud se cítíte unavení, obklopte se lidmi, kteří mají energie na rozdávání. To vám může pomoci dobít baterky a zachovat si pozitivní náladu. Dlouhotrvající vztahy jsou testovány, ale čím jsou stabilnější, tím snáze překonají překážky. Nespoléhejte se na štěstí, dnes vám hvězdy nepřejí. V zaměstnání se blíží období změn. Abyste je všechny zvládli, zkuste se připravit na to, že ne všechno vám půjde hned samo. Svá rozhodnutí založte na intuici.

Váhy

Zadaní, dnes vás může obtěžovat to, co vám váš partner říká. Snažte se držet své emoce pod kontrolou. Partner se nechová nijak neobvykle, to vy můžete být podráždění z nějakého důvodu. Vyplatí se tento důvod vypátrat. Svobodní, své štěstí můžete nalézt na internetové seznamce. Vaše šťastná čísla budou 5, 6, 39 a 10. Neměli byste však do ničeho investovat. Těžký úkol, který vám byl svěřen v zaměstnání, se neobejde bez pomoci někoho dalšího. Nebojte se říct si o pomoc.

Štír

Zadaní, dnes zažijete ten nejlepší den ve vztahu vůbec. Nezadaní, vy můžete najít osobu, která vám nedá spát. Budete jí natolik posedlí, že nedokážete myslet na nic jiného. Při cestování se nespoléhejte pouze na internet. Zabalte si také papírovou mapu, protože vám hrozí, že se můžete ztratit. Číslo 12 budete vidět všude. Zkuste si dnes vsadit nebo hrát loterii, vypadá to, že máte šťastný den. V zaměstnání buďte velice opatrní, někdo se může pokusit sabotovat vaši práci.

Střelec

Zadaní mohou zaznamenat hádky týkající se peněz. Svobodní budou flirtovat se Štíry, kteří mají krásné oči. Čísla 1 a 33 vám přinesou trochu štěstí. Nespoléhejte se ale na štěstí. Vše, co dnes chcete, si budete muset zasloužit. V zaměstnání můžete narazit na nečekané nepříjemnosti. Po finanční stránce se vaše situace zlepšuje. Hrozí vám problémy s pletí, možná bude zapotřebí změnit rutinu péče o pleť.

Kozoroh

Ve společnosti se dnes cítíte velice dobře a navíc můžete potkat spoustu zajímavých lidí. Nebojíte se oslovit i ty, které neznáte. Navíc k sobě lidi přirozeně přitahujete. Zadaní, dejte si pozor, ať tím svého partnera nenaštvete. Čeká-li vás pracovní cesta, zažijete spoustu stresu. Nakonec ale zjistíte, že cesta byla úspěšná. Čísla 45 a 7 vám přinesou štěstí. Člen rodiny vám může darovat určitý finanční obnos. Chce vám splatit něco, co jste pro něj udělali.

Vodnář

Postupujte krok za krokem. Jste nastaveni na změny, chcete ale všechno hned. Tak to bohužel nefunguje. Zaměřte se i na ty nejmenší změny ve svém životě. Váš milostný život začíná být monotónní. Nechte vystoupit na povrch svou kreativní stránku. Cestování vám mohou přinést zbytečné výdaje. Můžete se spoléhat na štěstí. Dnes bez jakéhokoli velkého úsilí můžete dokázat velké věci. Můžete očekávat finanční zlepšení situace.

Ryby

Pokud je váš partner v ohnivém znamení, zažijete dnes ten nejlepší den ve vztahu. Shodujete se naprosto ve všem. Čeká-li vás cesta do cizí země, naučte se několik frází v jejich jazyku. Dnes budete mít štěstí ve finančních rozhodnutích. Vaše šťastná čísla budou 4, 77, 19 a 59. I když se často řídíte citem a srdcem, v zaměstnání a podnikání se to nevyplácí. Posilovna není nic pro vás, zkuste cvičit doma. Předcvičovat vám mohou různé aplikace nebo videa, která jsou dostupná zdarma.