Horoskopy

Horoskop na dnešek – úterý 12.9.2023. Rak má problémy s rozhodováním, Střelec se chce věnovat novým věcem

Horoskop na dnešek – úterý 12.9.2023. Rak má problémy s rozhodováním, Střelec se chce věnovat novým věcem

Beran

Je třeba nalézt vnitřní rovnováhu a můžete dosáhnout zjednodušení ve všech činnostech, do kterých se pustíte. V opačném případě budete pociťovat nadměrné vyčerpání. Máte pocit, že je práce nikdy nekončí, protože když skončíte s jednou prací, hned se vám ukážou tři další. Je třeba seřadit si úkoly podle důležitosti a preferencí. Nezapomeňte si udělat čas také pro zábavu. Budete mít dobrý pocit, protože vám lidé okolo dávají najevo, že si vás váží.

Býk

Jste hrdí na své tradice a dědictví. Právě teď jste více naladěni na svůj osobní život, vaše zvýšená sebedůvěra vám může pomoci dosáhnout cílů v různých oblastech života. Zaměřte se ale zejména na realitu a ujasněte si, jestli se příliš nezajímáte o to, co bude, než o to, co skutečně je. Budete potřebovat oce klidu a míru. Události, ke kterým nyní dochází, vás samy směrují k jednoduššímu a efektivnějšímu stylu života.

Blíženci

Táhne vás to na všechny strany. Je toho spousta, co byste chtěli udělat, ale nemáte dostatek setrvačnosti, abyste daný úkol dotáhli do konce. V důsledku toho se mohou rychle střídat vaše emoce. Je těžké se soustředit. Bude zapotřebí zpomalit a věnovat se jen jedné věci až do konce. Teprve poté přejděte na další. Pokud se tímto nebudete řídit, můžete na konci dne zjistit, že jste vlastně nic nestihli.

Rak

Rozhodnout se není vůbec jednoduché. Chybí vám objektivita a nemůžete se soustředit. Budete mít chuť vyzkoušet něco nového, nenechte se odradit strachem. Jít vyšlapanou cestou je pohodlné, ale nikam vás to neposouvá. Jestliže je nová cesta příliš obtížná, můžete se pokusit kombinovat známé a neznámé. Budete se cítit pohodlněji. V zaměstnání nebudete příliš produktivní, problémy ale nehrozí a termíny stihnete. Snažte se pracovat spíše individuálně, než v týmu.

Lev

Soustředíte se zejména na své osobní projekty. Na práci a povinnosti s ní spojené nyní nemáte ani pomyšlení. Není proto divu, že se od vás nedají očekávat výkony. V osobním životě ale překypujete nápady. Počítejte s tím, že ne všechny se mohou líbit ostatním osobám, které s vámi žijí ve společné domácnosti. Každou změnu se s nimi pokuste prodiskutovat. Dejte si pozor, ať se nepustíte do velkého množství projektů současně.

Panna

Vyhraďte si čas na to, abyste vymysleli způsob, jak si ulehčit každodenní záležitosti. Je ideální období začít s dietou nebo detoxikací organismu. Jste na to vnitřně nastavení, navíc můžete počítat s efektivnějšími účinky. V zaměstnání můžete mít pocit, že nějaká vyšší síla je proti vám a schválně vám hází klacky pod nohy. Naštěstí vždycky víte, jak si poradit. Na konci dne můžete pociťovat únavu, ale také pýchu na to, jak jste všechno zvládli.

Váhy

Nevíte, jestli je pro vás výhodnější ponořit se do práce a dělat ji zavedenými postupy, nebo naopak vyhledat novinky, které by práci mohli ulehčit. Toto rozpolcení může vyvolat pocit nespokojenosti, ať už se rozhodnete pro kteroukoli možnost. Možná dnes budete potřebovat nějakou formu uvolnění na emocionální úrovni. Je dobré spojit duševní práci s tou fyzickou – zacvičte si jógu, udělejte si procházku v přírodě a podobně. Klíčem k úspěchu je zjednodušit si život.

Štír

Jste zodpovědnější než obvykle a nebojíte se pracovat tvrdě. Díky tomu můžete být středem pozornosti, a to jak ze strany kolegů, tak také ze strany nadřízených. Nevyplatí se porušovat pravidla. Snažte se chovat profesionálně za každých okolností. Strategie je důležitější než odvážné kroky. Váš milostný život může mít velký vliv na přátelství. Hledejte způsoby, jak si můžete zjednodušit život. Pamatujte si, že kvalita je důležitější než kvantita.

Střelec

Je třeba porušit každodenní rutinu a vystoupit ze své komfortní zóny. Dokážete se rychle nadchnout pro věc, ale zájem vás stejně rychle opouští. Je těžké najít něco, co vás bude skutečně bavit. To může způsobit napětí, protože lidé ve vašem okolí jsou z vašeho jednání zmatení. Práce a odpovědnost vyžadují hodně pozornosti. Hrozí vám konflikty v partnerském životě, které vyplývají z toho, že jednáte rozpolceně. Partner neví, co si o tom má myslet a není si jistý vaší láskou.

Kozoroh

Situace, které vás v minulosti trápili, se nyní uvolní. Budete pociťovat úlevu. Je dobré věnovat se činnosti, která vám pomůže zdokonalit se v něčem. Může jít například o cizí jazyk nebo nový kurz ovládání počítače. Můžete sami sebe překvapit tím, co říkáte a děláte. Možná, že na sebe dokonce řeknete něco, co jste si chtěli nechat pro sebe. Z drobných konfliktů, které na vás dnes čekají, si můžete lépe uvědomit, co vlastně chcete a od života očekáváte.

Vodnář

Emoce, které nezpracujeme a jen potlačíme, mohou později vyplavat na povrch. A to je právě to, co se vám dnes stane. Může vás to rozhodit natolik, že ztratíte schopnost soustředit se. Je načase být upřímný sám k sobě. Pokud se rozhodnete své vnitřní rozpoložení sdílet s někým, to je jen na vás. V současné době ztrácíte touhu po nezávislosti, takže můžete vyžadovat větší společnost lidí, které milujete. Hledejte své negativní vlastnosti, abyste mohli zapracovat na jejich odstranění.

Ryby

Ideální by bylo, kdybyste se dnes věnovali co nejvíce práci. Můžete se dokonale soustředit na různé záležitosti a brát řešení problémů i s jejich možnými následky. Vzhledem k tomu, že umíte dobře vyjádřit své postoje i myšlenky, můžete na pracovišti zažít velice produktivní a úspěšný den. Snažte se rozpoznat své limity a přizpůsobit se jim. Snažte se o vytvoření pevných plánů a snažte se vyřídit důležité pracovní úkoly ale také osobní pochůzky.