Horoskopy

Horoskop na dnešek – pátek 7.7.2023. Lev je silný v komunikaci, Ryby čeká náročný pracovní den

Horoskop na dnešek – pátek 7.7.2023. Lev je silný v komunikaci, Ryby čeká náročný pracovní den

Beran

Na řešení problémů, ať už v práci nebo zaměstnání, dnes nemáte buňky. Buď příliš tlačíte, nebo se naopak zdáte příliš laxní. Pamatujte ale, že čím větší odpor použijete, tím více se váš protějšek bude bránit. Někdy je lepší ustoupit, abyste získali čas promyslet si novou strategii. Některý z příštích dní může být pro vyřešení konfliktu vhodnější. Budete totiž moci racionálně uvažovat. Toužíte po nezávislosti, což můžete vyjádřit díky své kreativitě různými způsoby.

Býk

Zrovna teď se necháváte unášet myšlenkami na dálky a vzdálená místa. Proto je pro vás těžké soustředit se na každodenní život. I zadaní Býci mohou zaváhat – okouzlení ostatními lidmi je tak silné, že bude těžké odolávat. Nezadané čeká den plný vášně. Zadaní budou přemýšlet o svých současných vztazích. Pokud je potřeba dnes něco udělat, soustřeďte se zejména na intuitivní věci, protože ty praktické vám prostě nejdou. Počítejte s tím, že každá akce má reakci.

Blíženci

Dnes se nevyplatí mít hlavu v oblacích. Zejména v souvislosti s financemi. Abyste dosáhli zisku, budete se muset velmi snažit. Informace si ověřujte na několika místech. Před podpisem smlouvy si vše přečtěte dvakrát. Do činností, které jsou časově náročné, se nežeňte. Je pravděpodobné, že dnes zapomenete na něco důležitého. Raději si napište upomínku na všechny události, které nesmíte zmeškat.

Rak

V oblasti investování buďte dnes opatrnější, než kdy jindy. Existuje možnost, že drobný háček zhatí vaši možnost zisku. Než podepíšete smlouvu, raději se poraďte s odborníkem v oboru. Nezávislí specialisté vás mohou varovat před různými druhy nebezpečí. Nenechte se ovlivnit názory ostatních, i když si je můžete vyslechnout. Rozhodujte se vždy podle sebe. Pokud jste chtěli začít s dietou, je nyní vhodný čas s ní začít.

Lev

Vzhledem k tomu, že dnes vám půjde komunikace na výbornou, je načase otevřít nějaký problém nebo projednat své výhledy do budoucna. Jste schopní vidět problém i očima druhého, jste racionální a nemáte přehnaná očekávání – to je vynikající kombinace k tomu, abyste dosáhli toho, co chcete. Na prvním místě je u vás rodina či partner. Budete s nimi chtít trávit každou minutu dne. Můžete zažít ale také zklamání. Berte to ale jako možnost, jak posílit sebe sama.

Pár

Panna

Nezaměřujte se na racionální a praktické úkoly, protože máte hlavu v oblacích. Vaše idealistická nálada vám znemožňuje každodenní práci. Vyplatí se vzít si volno. Blízké osoby mohou mít pocit, že je přehlížíte, proto je zapotřebí jim dnes dát najevo, jak moc je máte rádi. Zaměřte se na činnosti, které rádi děláte. To, jakou náladu vypouštíte do okolí, se vám vrací. Možná se budete muset rozhodnout, zda poslechnout své srdce nebo hlavu. Když budete jednat na základě svého srdce, můžete být zklamáni.

Váhy

V těchto dnes se snažíte vzpamatovat z nějakého trápení. Útěchu vám může přinést vědomí, že lidi jsou na vaší straně, i když nevyjadřují účast slovy. Na chvíli se zastavte a zamyslete se sami nad sebou. Je velice důležité důvěřovat ostatním, ale neméně důležité je umět se spolehnout sami na sebe. Je možné, že dnes budete muset hledat rovnováhu mezi těmito věcmi. Problémy, které dnes vzniknou, se vyřeší sami, bez vaší účasti.

Štír

Ve vašem okolí se nachází osoba, která není vyloženě špatná, ale vysává z vás energii. I když je těžké nechat ji jít, v budoucnu vám to prospěje. Vaši energii si zaslouží ten, kdo je ochoten se s vámi podělit o tu svou. Přemítáte nad tím, co jste v minulosti mohli udělat jinak a kde jste mohli být. Možná by ale vaše rozhodnutí vedlo k neštěstí. Buďte rádi tam, kde jste, a stanovte si reálné plány do budoucna. Přijímejte změny, protože ne všechny jsou špatné.

Kýchání

Střelec

Dnes budete hloubat ve svých myšlenkách a také rozhovory, které povedete se budou týkat hlubších témat. Povrchní činnosti vás nedokážou uspokojit. Toužíte po spojení s osobami stejného rozpoložení, ale možná budete muset hledat ve vzdálenějších vodách, než ve svém okolí. Je možné, že budete mít pocit, že vám ostatní nerozumí. Zaměřte se na činnosti, které děláte spíše mechanicky.

Kozoroh

Dostanou se k vám finance, se kterými jste nepočítali. Jste v pokušení je utratit. V tuto chvíli je ale moudřejší uložit si je na spořicí účet, protože vás v budoucnu mohou čekat vyšší výdaje. Zkontrolujte si všechny své výdaje a účty, je možné, že platíte něco, o čem ani nevíte. Pokud pociťujete únavu, je načase uspořádat setkání s přáteli nebo rodinou. Právě jejich pozitivní nálada vám mohou pomoci překlenout složité období a dobít vám baterky.

Vodnář

Bude lepší vyhýbat se přátelům, protože hrozí zklamání z jejich strany. Mohli se dopustit věcí, které jsou v rozporu s vašimi hodnotami. Vzhledem k tomu, že jste dnes nadmíru emotivní, mohli byste přehnaně reagovat a nakonec byste se ještě museli omlouvat. Pokud budete zticha, nebudete se sebou spokojeni, později se ale můžete dočkat vysvětlení. Budou vás štvát ti, kteří nejsou schopni pochopit váš pohled na svět.

Ryby

Na pracovišti vám dnes nebude příliš dobře, protože zde hrozí konflikty. Ty se ale nebudou projednávat otevřeně, ale jaksi pod pokličkou. Budou veřejným tajemstvím, které se bude dotýkat spousty lidí. Je vám znemožněno se k nim vyjádřit, takže řešení je v nedohlednu. Pokud se vyskytne problém, který potřebujete aktuálně vyřešit, jednejte otevřeně. Své nápady budete muset obhajovat před nadřízeným. Je třeba být dostatečně důrazný, ale nevnucovat se.