Krása a módaMóda

Outfity pro baculky: Výběr nejlepších 2023

Outfity pro baculky: Výběr nejlepších 2023

I ženy, které mají plnější tvary, se mohou oblékat módně a šik. Je však potřeba zvolit vhodné kousky outfitu. Vyberte si vhodný střih, vzor a tu správnou délku.

Pamatujte na přednosti

Každá baculka chce odpoutat pozornost od některých partií. Pokud máte pěkné poprsí, volte rafinovaný top, který bude mít větší, avšak decentní, výstřih. Tím rozhodně upoutáte pozornost na lichotivé partie. Zrak přitáhnou i netradiční vzory a boky a bříško nebudou tak na očích. Optický zúží horní díl s výstřihem do V. Rozhodně se vyhýbejte kulatým tvarům. Použijete-li sáčko zapnuté pod prsy, výstřih ještě více zvýrazníte. Takto zvolené kousky lze kombinovat se sukní, ale i s kalhotami.

Vzory

Pohrajte si s geometrií, která je ideální jako optický klam. Kila uberou tvary méně pravidelné. Pestré barvy volte do takových míst, která chcete vystavit na odiv. Letní sezóna je časem květinových vzorů. Ideální jsou drobnější kousky. Velké květy navozují těžkopádný dojem. Opticky zeštíhlují také tvary do písmene V. Pomohou vám odlehčit rozložitější boky. Šipky použijte na šaty i topy.

Vyzkoušejte šaty s falešnou siluetou. Jedná se o modely, které mají všité speciální boční díly. Takový look podtrhne váš ženský půvab.

Vhodný spodní díl

Nemusíte nosit jenom šaty. Pokud si pořídíte halenku nebo topím, klidně jej doplňte sukní do tvaru A nebo takovým kouskem, který se rozšiřuje dolů. Zamaskuje větší zadeček, zakryje stehna a dodá ženský půvab. Sáhněte po kouscích, které sahají až do pasu. Díky tomu zdůrazníte užší části těla a opticky si uberete nějaké to kilo. Co se barev týká, volte z palety tmavších barevných tónů. Délka sukně by měla sahat těsně nad kolena. Nadčasové kousky pak představují sukně pouzdrového střihu.

Odepírat si nemusíte ani kalhoty. Ty si pořiďte opět v tmavších barevných tónech. Nemusí to však být pouze černá, ale třeba také šedá nebo námořnická modrá. Volte takové modely, které budou mít vyšší pas. Současným trendem jsou chinosky. Vzhledem k tomu, že v nich máte viditelné kotníky, opticky vám prodlouží nohy. Nezříkejte se ani legín v černé barvě. Doplňte je o delší top. V takovém outfitu budete vypadat přímo božsky.