Horoskopy

Konfliktní znamení zvěrokruhu: TOP 5 nejhádavějších znamení

Konfliktní znamení zvěrokruhu: TOP 5 nejhádavějších znamení

U těchto znamení nečekejte, že budou v rámci sporu racionální. Milují boj, občas záměrně nechápu situaci a jsou velmi nepříjemní. S těmito znamení konfliktu raději předcházejte.

Lev (23. července – 22. srpna)

Lvi jsou známí svou dramatičností, pokud věci nejsou tak, jak si představují. Pokud jde o řečení jakéhokoliv sporu se lvem, bude se ji díky své povaze snažit zdramatizovat. Ze zdánlivě nevinného konfliktu vytvoří konflikt kolosálních rozměrů. V konfliktu se nebojí použít sprosté urážky, a dokonce ani překročit hranice.

Býk (21. dubna – 21. května)

Tvrdohlaví býci v konfliktech nikdy neustoupí, ani když se ukáže, že se skutečně mýlili. Spor nechávají dmýchat i několik hodin, protože v jejich vytváření mají zálibu. Pokud je konfrontujete neomylnými důkazy o tom, že se mýlili, dokáží vám obratně zasmečovat. Boj vás nikdy nenechají vyhrát.

Štír (24. října – 22. listopadu)

Štíři využijí každé příležitosti vyvolat konflikt. Jsou velké netykavky, a i nevinné věci se jich velmi dotýkají, což může vyvolat konflikt. V konfliktech se nebojí říkat podpásové věci, které dokáží být velmi zraňující. Pomstychtivý štír touží po tom, aby se cítili stejně zraněně.

Blíženci (22. května – 21. června)

Pokud se dostanete do konfliktu s blížencem, nikdy nevíte, co od této rozdvojené osobnosti čekat. Jeden den jsou miláčkové a druhé den se s vámi pohádají kvůli věci, kterou jste dělali i v jejich dobrý den. Jakmile blíženci s hádkou začnou, neví, kdy mají přestat.

Rak (22.června – 22. července)

Citliví raci jsou někdy až přecitlivělí. Pokud jim řeknete něco, co se jim nelíbí, budou z toho špatní i několik měsíců a neustále bude toto téma otevírat, aby si dokázali vnitřně vyřešit tento konflikt. To pak může vést ke konfliktu s dalšími osobami, protože na jejich kňourání a již vyřešené otázky nebude mít nikdo náladu.