Horoskopy

Nejlepší milenky podle znamení: TOP 5 nejžhavějších znamení

Nejlepší milenky podle znamení: TOP 5 nejžhavějších znamení

Možná vás zajímá, jak vás charakterizují hvězdy podle znamení, pokud jde o milenecké vztahy, nebo si jen chcete vyhodit z kopýtka. Bez ohledu na tento žebříček byste však neměli zahazovat ani jiná znamení, ale s těmito 5 znamení si podle hvězd užijete nejlépe.

Štír (24. října – 22. listopadu)

Tak jako je intenzivní povaha štíra, stejně intenzivní jsou postelové zážitky. Ženy ve znamení štíra přesně ví, jak uspokojit partnera. Mazlení, ale také ohromující nezapomenutelné zážitky vás čekají, pokud zažijete milování se štírem. Jsou velmi kreativní, ale zároveň rádi vedou a řídí.

Váhy (23. září – 23. října)

Váhy jsou symbolem harmonie a rovnováhy, což se projevuje i v posteli. Váhy chtějí, aby byl partner vždy velmi spokojený. Váhy skvěle propojují milostné touhy a emocí, takže nemají problém komunikovat. Celý zážitek je velmi přirozený. Ženy ve znamení vah vás budou svádět a lákat.

Beran (21. března – 20. dubna)

Vášnivost je beranovým druhým jménem. V posteli se velmi projevuje jejich ohnivá povaha a rádi zkouší nové pozice, techniky a nebojí se ani pomůcek. Postelové hrátky vždy provádí s nejlepším vědomím a svědomím, jako by to byla soutěž, ve které musí být nejlepší a vyhrát.

Lev (23. července – 22. srpna)

Lvi jsou velkými milovníky milování. To z nich může dělat trochu náročnější milenky na výkon, ale odvděčí se vám nekonečnou loajalitou a vášní. Ženy narozené ve znamení lva nemají nikdy dost. Milování vyhledávají na všech možných i nemožných místech.

Býk (21. dubna – 21. května)

S ženami na rozených na ve znamení býka zapomeňte na milování bez pořádné předehry. Milují doteky, které je naplní smyslností a chtíčem. Jsou velmi romantické, ale když přijde na věc, dokáží neuvěřitelné. Jen je potřeba se k tomu dopracovat.