Horoskopy

Horoskop na dnešek – čtvrtek 13.7.2023. Blíženci mají potíže se soustředěním, Váhy reagují přecitlivěle

Horoskop na dnešek – čtvrtek 13.7.2023. Blíženci mají potíže se soustředěním, Váhy reagují přecitlivěle

Beran

Zadaní Berani mají pocit, že se vznáší. Letíte ale obrovskou rychlostí, které váš partner nestačí. Zkuste se držet trochu více při zemi, ať vás případný pád příliš nebolí. Máte chuť dnes napravovat všechno, dokonce lidi ve svém okolí. Tyto tendence si nechte raději pro sebe, protože by mohly vyvolat mnohé konflikty. Začněte se věnovat józe, budete šťastnější sami se sebou. V zaměstnání často přehlížíte malé detaily, protože spěcháte. Pokud se můžete pohybovat pomaleji, umíte být precizní.

Býk

Štěstí vám mohou přinést čísla 4, 1, 9. Naučte se kriticky pohlížet na vlastní práci. Je to způsob, jak se zlepšit. V růžových brýlích toho příliš nevidíte. Každá cesta mimo domov pro vás dnes může znamenat spoustu překážek. To vás ale neodradí od zkoumání nových míst a restaurací. Pamatujte ale, že je lepší nechat si některé věci ujít, než později řešit zdravotní problémy. K přátelům budete pravděpodobně upřímnější a otevřenější, než dříve. Nemusí to být příjemné, nejlepší přátelé to ale ocení.

Blíženci

Trochu více štěstí si můžete zajistit, když si dnes oblečete jarní zelenou barvu a zaměříte se na čísla 5, 1. Váš partner dnes ocení zejména bláznivou stránku vaší povahy. Nijak to ale nepřehánějte, zachovejte si určitou vážnost. Nesnažte se předstírat, že znáte odpovědi na všechno. Buďte upřímní, protože všichni ve vašem okolí chtějí znát pravdu. Přijměte své emoce. K ostatním mluvte spíše pozitivně. Starejte se o své tělo vyváženou stravou a cvičením. Pomůže vám to také proti stresu.

Rak

Váš vnitřní klid je velmi důležitý pro vaše zdraví. Nenechte se proto vyvést z míry a zachovejte klid. V tom vám může pomoci meditace. Chcete-li dnes zažít o něco více štěstí, zaměřte se na čísla 8, 2 a červenou barvu. Je pravděpodobné, že dnes budete přecitlivělí až plačtiví. Jste ale skvělí ve vztahu ke svým přátelům, kteří vaši upřímnost náležitě ocení. Dejte si pozor na nervový systém a plíce. Pomoci může cvičení jógy.

Lev

Dnes může být velmi těžké najít odpovědi v lásce, které tak zoufale potřebujete. Nesnažte se příliš tlačit na pilu, protože dnes není váš šťastný den. Můžete vidět věci s jiné perspektivy. Vaše šťastná čísla jsou 9, 7, 5 a ideálně si vezměte něco světle růžového. V zaměstnání budete potřebovat odvahu, abyste se posunuli o kousek dál. Protože jste si ale jistí tím, co děláte, můžete být dostatečně sebevědomí. Dnes smýšlíte především prakticky, vyhýbejte se proto kreativním úkolům.

Panna

Štěstí vám může přinést mahagonová barva a čísla 7, 3, 0. V lásce máte šťastný den. Lidé ve vašem okolí k vám budou chodit pro podporu a také pro rady. Otevřeně se od nich dozvíte spoustu názorů. To, čemu věříte vy, si ale raději nechte pro sebe, protože by to mohlo být nebezpečné pro budoucnost. Je možné, že dnes se budete zabývat spíše duchovními rozhovory. Spoléhejte na svou intuici, ta vás může posunout správným směrem.

Váhy

Dnes byste měli být v lásce i na cestách opatrnější. Hrozí vám nehody způsobené řízením vozidla, proto se dnes volantu raději vyhýbejte. Pokud řídit musíte, dodržujte předpisy a zůstaňte v klidu. Pokud se někam vydáte na kole, nasaďte si přilbu. Vyhněte se silným emocionálním reakcím, které mohou uškodit vašim vztahům. Pro větší štěstí si dnes oblečte něco zeleného a hledejte čísla 1, 9. I když se nebojíte být středem pozornosti, dnes se snažte raději splynout s davem.

Štír

Je načase se přiznat. To, co držíte v sobě, vás ubíjí a je důvodem vaší přílišné vyčerpanosti. Neschovávejte se před ostatními, zejména pokud jde o vaše nejbližší. Vyplatí se zavést deník snů, protože vaše sny mohou podpořit vaši kreativní stránku osobnosti. Snažte se zůstat v klidu, je to lepší pro vás zdravější život. Dnes můžete narazit na tajemství, které se vám ale nepodaří rozluštit.

Střelec

Dobře přemýšlejte o svých plánech do budoucna. Každý krok si předem dobře rozmyslete. Pokud s někým soupeříte, čekejte také na jeho kroky, než učiníte určitá opatření. Svou vlastní netrpělivostí můžete zhatit dlouhodobé cíle. Naštěstí se budete moci dobře soustředit. V zaměstnání buďte produktivní a nesnažte se pouze vézt s ostatními. Máte hromadu vlastních nápadů, je načase začít si více věřit.

Kozoroh

Dnes uvažujete převážně racionálně, takže jste schopni vyřešit spoustu problémů v práci. Na druhou stranu vám ale mohou dělat problémy mezilidské vztahy. Snažte se proto neříkat nic negativního, zaměřte se na to dobré a mluvte pozitivně. Je načase vylézt z ulity, protože jedině tak k vám budou otevřenější i lidé ve vašem okolí. Neskrývejte své emoce, protože vás to může zranit. Zkuste ostatním ukázat, že jim nasloucháte.

Vodnář

Zlatá barva a čísla 7, 6 vám dnes mohou přinést štěstí. Dnes můžete pociťovat vnitřní neklid, protože vaše energie proudí jako voda. Nejste ale rozhodnutí, zda se chcete nechat touto energií unášet, bojíte se do ní ponořit. Není nutné být součástí všeho, co se kolem vás děje. Užiteční můžete být také jako pozorovatelé. Jednejte na základě své intuice a svá rozhodnutí nepodřizujte ostatním.

Ryby

V poslední době cítíte velkou únavu. Cestu z ní najdete jedině po dlouhém odpočinku. Pokud se vám chce spát, spěte. Kolem vás mohou létat drsná slova, nenechte se ale vyvést z míry. Tradiční cesta uzdravení nemusí být pro vás tím pravým. Mnohem lépe se budete cítit, když se zaměříte na léčbu, kterou si naordinujete sami. Dejte si ale pozor na medikamenty z lékárny, vyzkoušejte spíše přírodní léčbu, jako jsou bylinky.